Amande Wine Wellness Hotel

17. 4. 2022

Skloubení wellness pobytu s dobrým vínem na jižní Moravě

Hotel v srdci jižní Moravy

Amande Wine Wellness hotel je moderní hotel nabízející wellness pobyty, ale jednou věcí se výrazně liší od konkurence. Nachází se v jedné z vinařských obcí, konkrétně v Hustopečích a to hotel předurčuje ke spojení s vínem. V hotelu proto naleznete nepřeberné množství kvalitního vína, procedury spojené s vinnými produkty, degustační večery apod. Jedinečností, ale v tomto případě myšleno pro obec, je i fakt, že se zde nachází mandloňové sady, které jsou nejkrásnější na jaře.

Wellness procedury v Amande Wine Wellness Hotelu

Dobrá dostupnost je předností

Pro obyvatele Brna jsou Hustopeče takřka za domem, jelikož 25 kilometrů jižně po dálnici uteče rychle, ale stejně tak je s ohledem na napojení na dálníční tah Amande Wine Wellness hotel dobře dostupný i pro lidi z jiných koutů republiky. Zdržet se zde alespoň dva dny je skoro povinností, jelikož krás a míst k poznávání je v regionu jižní Moravy spoustu. Vydat se můžete na příjemnou procházku, nebo na výlet na kole po vinicích po nespočtu cyklostezek. Proto jsou i pobytové balíčky koncipovány na dvě noci s možností prodloužení za výhodnou cenu.

Pokoj v Amande Wine Wellness Hotelu

Moderní pokoje splní Vaše očekávání

Hotel je tvořen propojením moderních i historických budov a tvoří zajímavou stavbu, aby ne, když se prolíná moderna i s renesenčním domem. Zajímavostí je určitě fakt, že původně byl součástí hotelu i dům matky Tomáše Garrigua Masaryka. Zpět k pokojům. Na výběr mají hosté tři typy a to pokoje standard, superior a prostorné mezonetové apartmá. Na pokojích standard je koupelna se sprchou, vysoušeč vlasů a speciální hotelová matolinová kosmetika. Pro ty co nevydrží ani den bez práce je na pokoji psací stůl, dále všude minibar, pohodlné posezení a pokud neusnete bez televize, tak se nemusíte obávat, je zde LCD televize. Na pokojich superior navíc naleznete pantofle s županem a trezor. Prostorné apartmány jsou ideální pro rodiny. Všechny pokoje bez rozdílu mají individuálně ovládanou klimatizaci, což je velké plus hlavně v letních měsících.

Wellness v Amande Wine Wellness Hotelu

Plně vybavený wellness hotel

Součástí všech pobytů, ať už formou wellness pobytu, nebo běžného hotelového ubytování je denně min. hodinový vstup do wellness centra. V něm se můžete těšit na saunový svět, solné koupele, Kneipovu vinnou terapii. Z lákavé nabídky poskytovaných procedur můžete vybírat z masáží, koupelí či vinných zábalů a peelingů. Po odpočinku ve wellness centru se můžete kvalitně najíst v restauraci Amande, nebo v hotelové pivnici Panský dvůr. Restaurant Amande má v nabídce pokrmy výhradně z čerstvých místních surovin a servíruje lokální pokrmy, ale i jídla mezinárodní kuchyně. Pokrmy můžete doplňovat kvalitními víny s doporučením zkušeného somiliéra. V pivnici se lze odreágovat u sportovních přenosů s dobře vychlazenou plzeňskou dvanáctkou. Ať už jste znalci vína, běžní turisté, nebo milovnící wellness, svůj pobyt si v malebném kraji plném vinic užijete.

Zpět

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace