Do lázní se státním příspěvkem 4.000 Kč

19. 3. 2021

Využijte slevu 4.000 Kč na lázeňský pobyt

Pokud jste ještě tuto lákavou nabídku nevyužili a rádi byste letos navštívili některé z českých lázní, kde byste si dopřáli zasloužený odpočinek v této nelehké době, tak teď máte jedinečnou příležitost. Dne 15.2.2021 totiž došlo k prodloužení platnosti čerpání státního příspěvku do 31.12.2021. Nabídka je speciální v tom, že zaleží jen na Vás kolikrát ji využijete, počet čerpání příspěvku 4.000 Kč není nikterak omezen. Státní příspěvek může však být použit pouze na konkrétní lázeňské pobyty trvající šest a více nocí, které obsahují minimálně 5 relaxačních či léčebných procedur. Tím nejdůležitějším krokem je vygenerovaní čísla voucheru, jenž musíte učinit na portálu kudyznudy.cz. Následně po obdržení čísla voucheru, který přijde na Vámi uvedenou emailovou adresu, stačí již z pohodlí domova vybrat ten správný lázeňský pobyt z naší nabídky Pobytů s příspěvkem, a číslo uvést v objednávkovém formuláři. V následujících řádcích jsme si pro Vás připravili pár zaručených tipů.

Spa & Kur hotel Harvey ve Františkových Lázních

Františkovy Lázně

Ve Františkových Lázních je opravdu krásně. Může za to historické centrum, které na nás dýchá nezaměnitelnou atmosférou nebo snad špičková péče místních specialistů? Těžko říci, na odpověď budete muset přijít sami. My Vám však můžeme doporučit místo, kde se budete během „zjišťování„ cítit opravdu skvěle. Čtyřhvězdičkový Spa & Kur Hotel Harvey je dle nás jedna z nejlepších možností z celých lázní, kde strávit pohodlně svůj pobyt. Hotel nabízí komfortní ubytování, špičkové služby a nachází se v poklidné lokalitě v blízkosti centra. Pobytových balíčků, na které lze uplatnit státní příspěvek 4.000 Kč si připravil hned několik. Pokud se ale například potýkáte s problémy po prodělání Covidu, přijde Vám vhod balíček zaměřený na posílení imunity.

Karlovy Vary

Karlovy Vary

Pro jednou se podíváme mimo lázeňské centrum, do nedalekého Lázeňského domu Čapek, který se nachází na okraji lázeňské zóny v prostředí plného okolní zeleně. Píšeme sice na okraji lázeňské zóny, ale nemusíte mít strach, klidnou chůzí jste během několika minut na Mlýnské kolonádě, kde se mimo jiné nachází Hotel Astoria, ve kterém lze také čerpat pobyt s příspěvkem. V Lázeňském domě Čapek připravili opravdovou bombu, jelikož po uplatnění státního příspěvku Vás čeká týdenní lázeňský pobyt za 3.690 Kč, který stojí méně, než je hodnota daného příspěvku. Součástí týdenního pobytu je ubytování v pokoji superior, stravování formou polopenze, vstupní lékařská prohlídka a 13 lázeňských procedur.

Chateau Monty Spa Resort

Mariánské Lázně

Nesmí zde samozřejmě chybět nabídka posledního zástupce západočeského lázeňského trojúhelníku, kterým jsou Mariánské Lázně. V Chateau Monty SPA Resortu si připravili pobytový balíček Respirace – regenerace dýchacích cest pro všechny, kteří se potýkají s dýchacími problémy po prodělání Covidu. Jednak se můžete těšit na prožití lázeňského pobytu v opravdu krásných interiérech hotelu Monty, který se mimo jiné nachází na úžasném místě nedaleko lázeňského centra, tak především na bohatý pobytový balíček. Během pobytu trvajícího šest nocí Vás čeká s lékařskou konzultací přesně 20 procedur společně s volným vstupem do hotelového bazénu a sauny. Po započtení státního příspěvku se jedná o zajímavou nabídku.

Janské Lázně

Janské Lázně

Naše poslední doporučení nás zavede do východních Čech, přesněji do lázeňského městečka na úpatí Černé hory. Ano, jedná se o Janské Lázně, které se nacházejí v nádherném prostředí horské přírody Krkonošského národního parku. Není to tedy jen síla zdejších léčebných pramenů a úroveň lázeňské péče, které mají pozitivní vliv na lidský organismu, ale mimo jiné i okolí lázní, co dělá z Janských Lázní tak oblíbenou destinaci. Státní příspěvek zde lze využít na pobytové balíčky poskytované v Lázeňském hotelu Terra. Vybírat je možné z několika týdenních pobytů, kterými jsou například Lázeňská pohoda, Léčebný lázeňský pobyt obsahující 20 procedur a dále balíček zaměřený na bolesti zad, jehož součástí je cvičení dle metody MUDr. Smíška.

Zpět

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace