Hotel Tommy v Náchodě

11. 7. 2022

Budete se cítit jako v pohádce!

Čtyřhvězdičkový standard wellness hotelu

Hotel Tommy se nachází ve východních Čechách v okrajové části města Náchod zvané Babí. Vesnička Babí navíc leží ve vyhledávané lokalitě Kladské pomezí, která je plná zajímavých historických a přírodních míst jako jsou válečná opevnění, známé skalní oblasti a je proto velmi oblíbenou destinací plnou turistických stezek. Jedná se o menší rodinný hotel s přátelskou atmosférou, který v poslední letech prošel rozsáhlou rekonstrukcí a nyní se pyšní čtyřhvězdičkovým statusem. Nabízí svým hostům vysoký standard všech poskytovaných služeb, důkazem toho je obdržení několika cen Czech Hotel Awards z posledních let. Hotel je ideálním místem jak pro romantický víkend se svou drahou polovičkou, tak pro krátký relaxační pobyt proložený lehkou turistikou po okolí.

Hotel Tommy v Náchodě

Zažijete ničím nerušený klid

V hotelu panuje klidná a uvolněná atmosféra, na které si zakládá a právě proto zde nejsou povoleny pobyty v doprovodu dětí do 10ti let. Jinak je hotel díky celkově bezbariérovému přístupu a možnosti parkování vhodný pro všechny věkové kategorie. Hotel svým hostům nabízí celkovou kapacitu 68 lůžek v 30ti dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky. Jsou rozděleny dále do tří kategorií Economy, Standard a Superior. Všechny nabízené pokoje lze samozřejmě využít i jako jednolůžkové. Zařízené jsou vkusným interiérem a vybaveny dle čtyřhvězdičkového standardu, kdy se liší především svou velikosti. Za menší poplatek je zde možnost ubytování se svým čtyřnohým mazlíčkem.

Hotel Tommy v Náchodě

Gastro zážitek proložený relaxací

V hotelu Tommy Vás v rámci pobytových balíčků čeká opravdový gastronomický zážitek v podobě moderně pojaté kuchyně. V hotelové restauraci s romantickou atmosférou, která je navržena v rustikálním stylu Vás čekají snídaně formou bufetu, při obědu výběr á la carte a následně večeře taktéž formou bohatého bufetu. Trošku jiný zážitek Vás čeká v hotelovém wellness centru, kde zapomenete na každodenní problémy a naplno dobijete ztracenou energii. K dispozici Vám je plavecký bazén s protiproudem vyhřívaný na teplotu 28 °C, dále whirlpool, infrasauna a také možnost soukromého wellnessu. V případě zájmu, je možné k pobytovým balíčkům dokoupit další procedury.

Hotel Tommx v Náchodě - vířivka

Bohaté vyžití v okolí hotelu

O ubytování, stravování a relaxaci je v hotelu dokonale postaráno, jak ale naložíte se svým volným časem je jen na Vás, možností je v okolí hotelu Tommy více než dost. Navíc máte z hotelu ideální startovací bod, kdy svou cestu můžete začít v hotelovém lobby výbornou italskou kávou a vydat se vstříc novému poznání. Místa, která byste ale opravdu neměli vynechat pokud navštívíte tento region jsou Adršpašské skály, Ratibořice nebo renesanční zámek z 16. - 17. století v přilehlém Náchodě. Pevně věříme, že budete se službami v hotelu naprosto spokojeni a nebude to Vaše jediná návštěva tohoto kouzelného kraje.

Zpět

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace