Letní dovolená na wellness

17. 5. 2020

Podpořme společně český turismus

Krása českých luhů a hájů

Již to tak vypadá, že vzhledem k aktuální situaci u nás, ale také ve světě, nebude snadné zcela bez omezení vycestovat do zahraničí za odpočinkem a relaxací. Avšak není třeba zoufat, protože naše malá, přesto ale krásná země nabízí nepřeberné možnosti kde letošní dovolenou strávit. Ve spolupráci s hotely jsme pro Vás připravili wellness pobyty za velice zajímavé ceny. Celou nabídku, kam denně přibývají nové a nové pobyty, naleznete v sekci Last minute a Akční pobyty, kde můžete pohodlně filtrovat dle Vašich preferencí. Pevně věříme, že i v České republice lze zažít dokonalou dovolenou!

Wellness pobyty v Česku

Karlovy Vary

Prvním našim typem jsou Karlovy Vary, západočeské lázeňské město jako žádné jiné, myslíme, že zde není třeba bližšího představování. Zdejší Wellness Hotel Green Paradise a Spa Hotel Dvořák nabízí wellness pobyty do konce roku za bezkonkurenční ceny. Dáváte přednost klidnému prostředí? Pak pro Vás bude ideální volbou Hotel Green Paradise, který se nachází kousek od centra v lokalitě plné zeleně. S balíčkem VIP wellness paradise se nemůžete spálit, krátký, ale intenzivní pobyt jehož součástí je 7 procedur. Opakem je Spa Hotel Dvořák, který se nachází přímo v centru v blízkosti lázeňských kolonád. Při jeho Ozdravném pobytu zažijete tu pravou lázeňskou atmosféru.

Hotely v Česku za příznivé ceny

Františkovy Lázně

Dalším členem slavného západočeského lázeňského trojúhelníku jsou Františkovy Lázně. Lázně s bohatou historií a krásným lázeňským centrem plným historických budov a kouzelných parků. Zde Vám doporučujeme nabídku Spa & Kur Hotelu Harvey a Spa & Kur Hotelu Praha. Jedná se o nově zrekonstruované hotely, které se nacházejí v blízkosti lázeňských parků, pouze pár minut od lázeňské kolonády. Hotely svým hostům poskytují tří a čtyřhvězdičkový standard s nabízenými službami v té nejvyšší kvalitě. Na vlastní kůži se o tom můžete přesvědčit při Seniorském pobytu na 6 nocí s 12ti procedurami ve Spa & Kur Hotelu Harvey nebo při Regeneračním pobytu na 5 nocí ve Spa & Kur Hotelu Praha.

Wellness pobyty za akční ceny

Mariánské Lázně

A konečně poslední a zároveň nejmladší lázně z velké trojice, nemůžou to být žádné jiné než Mariánské Lázně. Tento architektonický skvost se spoustou zajímavých míst jakými jsou zpívající fontána či secesní litinová kolonáda nabízí lázeňským hostům jedinečnou atmosféru. Také zde hosté mohou vybírat z široké nabídky hotelů, které nabízejí své pobyty v hlavní lázeňské sezoně za mimosezonní ceny. Bezkonkurenční nabídku představuje Hotel Belvedere se svými ozdravnými pobyty na 5 a 7 nocí. V samotném centru města se nachází Orea Spa Hotel Palace Zvon, který pro své hosty naopak přichystal širokou nabídku krátkodobých pobytů. A v případě, že si rádi dopřejete nevšední zážitek plný luxusu, jsou tu pro Vás pobyty ve Spa resortu Centrální Lázně.

Zpět

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace