Přesuny pobytů neuskutečněných kvůli pandemii

3. 4. 2021

Změna termínů dle Vašeho požadavku
 
Každý den se na nás obracíte s dotazy ohledně Vašich stávajících rezervací, ať již lázeňských či wellness pobytů zarezervovaných v minulém roce, nebo dokonce v roce předminulém, a jejich realizací v budoucím období. Rádi bychom v následujících řádcích do této problematiky vnesli trochu světla a pokusili se odpovědět na nejčastější dotazy, se kterými se každodenně setkáváme. V prvé řadě bychom Vás chtěli opětovně uklidnit, že ač to dle aktuální situace nevypadá, tak pobyty proběhnou v plném rozsahu, přesně jak byly objednány. Samozřejmostí je fakt, že všechny přesuny termínů pobytů jsou zcela zdarma, bez jakýchkoliv poplatků.

Procedury na wellness pobytech

Přesuny termínů u wellness a lázeňských pobytů

Situace ohledně přesunů pobytů je následující. Stav, ve kterém se tuzemský turismus a české lázeňství poslední rok nachází je bohužel zapříčiněn vyšší mocí. V návaznosti na tuto skutečnost většina hotelů a lázeňských zařízení umožňuje přesuny termínu na následující období s platností čerpání vždy do určitého data, a to za stávajících podmínek, nehledě na to, zda byl pobyt objednán v mimosezóně či sezóně hlavní. Jsou zde však i takové případy, že lázně či hotely přesouvají pobyty pouze do dané sezóny, do které byly původně objednány. V případě zájmu o rezervaci pobytu na termín v hlavní sezóně, je třeba doplatit rozdíl ceny dle aktuálního ceníku pro rok 2021. Nám nezbývá nic jiného než toto rozhodnutí respektovat.

Bazén na wellness pobytech

Přesuny termínů u dárkových poukazů

U dárkových poukazů, které byly zakoupeny na konkrétní pobytový balíček a termín, se postupuje totožně jako u klasického pobytu, viz odstavec výše. Jen s tím rozdílem, že tento pobyt byl zakoupen jako dárek pro obdarovanou osobu. V případě, že se jedná o dárkový poukaz na pobytový balíček s otevřeným termínem a ten nebyl doposud kvůli státním restrikcím zvolen, nebo se dokonce blíží konec jeho čerpání, tak Vám samozřejmě bude nabídnuto prodloužení čerpání pobytu do určitého data. U dárkových poukazů na finanční hodnotu je řešení obdobné, pokud nebylo možné kvůli omezením absolvovat wellness či lázeňský pobyt, tak dojde po konzultaci k prodloužení jeho platnosti.
 
Každá rezervace pobytu či dárkový poukaz může být něčím specifický, vždy nás prosím kontaktujte ideálně emailem na info@milujemewellness, nebo na telefonním čísle 732 220 210, kde rádi zodpovíme všechny dotazy a přesun vyřešíme k Vaší spokojenosti.

Zpět

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace