Relaxace po celý rok za mimosezónní ceny

16. 4. 2021

Relaxace po celý rok za mimosezónní ceny

Za odpočinkem s lepší cenou

Bohužel navzdory stále nepříznivé situaci kolem nekonečné pandemie to vypadá, že letošní dovolenou budeme opětovně trávit v prostředí České republiky, obklopeni jejími krásami a zajímavými místy. Rádi bychom Vás proto informovali o možnosti strávit volno o mnoho výhodněji, než tomu bylo v posledních letech. Mimo to, že si v rámci některého z wellness či lázeňských pobytů dopřejete zaslouženou relaxaci, okusíte na vlastní kůži dokonalé služby, tak rovněž výrazně ušetříte. Teď už jen stačí počkat na oficiální otevření lázní a umožnění lázeňských pobytů, které by mělo proběhnout po 26.4.2021 a můžeme směle vyrazit za odpočinkem. Doporučujeme však rezervaci zbytečně neodkládat, některé z exponovaných termínů se již začínají plnit. Níže v článku se dočtete například jakých lázní se akce týká.

Wellness pobyty za akční ceny

Výhodnější ceny po celý rok

Situace je za normálních okolností taková, že během období hlavní sezóny, které zpravidla trvá od dubna do září, jsou ceny všech pobytů nejvyšší. Období hlavní sezóny se může samozřejmě mírně lišit dle konkrétních lázní či destinace, výše ceny pobytu však nikoli. Je to jednak zapříčiněno otevíráním lázeňské sezóny, příjemným počasím, ale především zvýšenou poptávkou hotelových a lázeňských hostů, kteří by si rádi užili v dané termínu svou dovolenou. Letos je to však i díky Covidu, který poznamenal celý český turismus a samotné lázeňství, tak trochu jiné. Mnoho hotelových zařízení a lázní samotných reaguje na aktuální situaci a za účelem přivítání většího počtu hostů, než tomu bylo minulou sezonu, nabízejí pobyty za mimosezonní ceny v období hlavní sezony, v mnoha případech až do konce roku.

Lázeňské pobyty ta výhodné ceny

Pobyty ve všech koutech republiky

Jako reakci na tuto akci, jsme si pro Vás připravili kategorii, kde máte všechny tyto pobyty pohromadě a je možné tak pohodlně vybírat. U relativně velkého množství pobytů je také možné čerpat státní příspěvek 4.000 Kč na osobu. Nabídka v sobě zahrnuje téměř všechny velké lázně v čele s Karlovými Vary, Mariánskými a Františkovými Lázněmi, které doprovází například pobyty v Poděbradech, v Lázních Jeseník či v Lázních Bělohrad. Nabídka se samozřejmě týká i klasických wellness hotelů jako jsou například Hotel Lafonte, Hotel Continental nebo Sport & Relax Hotel v Benešově.
 
V případě, že se nemůžete v nabídce zorientovat či máte bližší dotazy ohledně konkrétního pobytu, neváhejte se na nás obrátit na telefonním čísle +420 732 220 210 nebo emailem na info@milujemewellness.cz, náš tým profesionálů rád poskytne všechny informace a se vším Vám pomůže.

Zpět

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace