Resort Svatá Kateřina

5. 6. 2019

                                            Místo, kde zapomenete vnímat shon a stres všedního života

Ekologický resort se vším všudy

Resort Svatá Kateřina se nachází v kraji Vysočina v blízkosti města Počátky, kde je zasazen do klidného prostředí zdejší přírody daleko od všeho ruchu všedního života. Resort funguje od roku 2008 a od té doby si utváří svou vlastní specifickou atmosféru, kterou nenaleznete na žádném jiném místě v České republice. V celém resortu razí tzv. " zelenou filosofii ", což v praxi znamená, že je do areálu zakázán vjezd automobilů s vyjímkou hotelového shuttle busu, který sváží hotelové hosty z odstavného parkoviště. V areálu dále potkáte pouze hotelový elektromobil či golfové vozíky. V celém resortu se klade celkový důraz na ekologii, šetření vody a energie je samozřejmostí. Celkově se snaží být resort co nejvíce eco – friendly, v zimě se k vytápění používá výhradně elektřina se dřevem a pří uklídu se používájí 100 % ekologické prostředky.

Resort Svatá Kateřina - eko hotel

Rozmanité možnosti ubytování a prvotřídní kuchyně

Resort Svatá Kateřina se skládá z několika budov, mezi které například patří kostel Svaté Kateřiny či koňské stáje. Avšak hlavní budovy jsou tři, Hotel Sv. Kateřina, Hotel Garnison a Hotel Gymnasion. Celková jejich kapacita je 79 dvoulůžkových pokojů v několika kategoriích, od pokojů Shiraz (Standard), přes pokoje Chardonnay, Cabernet či Merlot ( superior ) po Carmeren v hlavním hotelu Sv. Kateřina ( Deluxe junior suite) a proto nabízejí svým hostům nejvyšší možný komfort. Kuchyně místního šéfkuchaře Davida Vejvody klade důraz na lokální suroviny s ověřeným původem, proto v restauraci Voda zažijete opravdové gastronomické zážitky. Při toulkách po okolí se můžete zastavit na dobrou kávu či něco sladkého ve dvouch místních kavárnách, Café orangerie a Kavárna Pavillion.

Wellness & Spa v novém Ájurvédském pavilonu

Mimo klasické wellness pobyty zde nabízejí i pobyty zaměřené Jógou, která je procvičována v malých skupinách, tak také ájurvédou, terapií harmonizující mysl, tělo i ducha. Právě díky této 5000 let staré medicíně, která pochází z Indie a je celosvětově uznávána byl v roce 2019 otevřen Ájurvédský pavilon společně s novým wellness & spa centrem. Pavilon je rozdělen na dvě části. První část je zasvěcena ájurvédě, nalezneme zde relaxační a terapeutické prostory s ordninací ájurvédského lékaře a ostatního specializovaného personálu. V druhé části mohou hosté využívat služby klasického wellness centra v podobě vyhřívaného bazénu, finské sauny, whirlpoolu a mnoho dalšího. Za zmínku stojí fakt, že pavilon byl postaven v harmonii s okolní přírodou, stavbě dominují prvky dřeva a kamene. Témeř z každého prostoru pavilonu jsou krásné výhledy na okolní zeleň a tak dochází ke spojení člověka a přírody.

Nový ájurvédský pavilon

Resort Svatá Kateřina nabízí maximální možné vyžití

Co se doplňujících služeb týče, tak je v areálu k dispozici koňská jízdárna, golfový driving range, tenisové kurty, fotbalové a multifunkční hříště a mnoho dalšího. Samozřejmostí je půjčovna sportovního vybavení, ať už budete mít v plánu vyjížďku na kole, či procvičení Vašeho golfového odpalu, o potřebné vybavení se nemusíte starat. V prostoru resortu je také dostatečně míst, kde můžete na jakoukoliv aktivitu zapomenout a pouze se oddávat relaxaci a rozjímání, na plno si užít pocit klidu tohoto místa.

Resort Svatá Kateřina má spoustu místa pro každého

Zpět

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace