Villa Savoy v Mariánských Lázních

21. 8. 2020

Za krásnými zážitky do Mariánských Lázní

Na dosah lázeňského centra

Dalším zástupcem hotelů v Mariánských Lázních na našem portálu který bychom Vám rádi představili, je Villa Savoy Spa Park Hotel. Tento secesní čtyřhvězdičkový hotel se nachází nedaleko lázeňského centra od zpívající fontány, na klidném místě obklopeném vzrostlou zelení. A mimo jiné i díky svému umístění se za svou krátkou dobu fungování stal velmi oblíbeným a vyhledávaným cílem lázeňských hostů. Dalšími důležitými atributy jsou například nabízené služby na jednom místě a jejich komplexnost, komfortní ubytování, kvalitní gastronomie a vysoká úroveň relaxačních a wellness procedur. Jelikož se jedná o moderní zařízení je hotel plně bezbariérový, nekuřácký a vřelý k lázeňským pobytům.

Procedury ve Ville Savoy

Klidné a komorní prostředí

Hotel se svými 36 pokoji a celkovou kapacitou pouhých 66 osob je oázou klidu. Jedná se tedy spíše o komornejší hotel. Pokoje jsou rozděleny do tří kategorií Superior, Classic Plus, Classic, kdy v rámci pobytových balíčků jsou hosté ubytováni právě v pokojích třídy Classic. Všechny jsou navrženy v secesním stylu a vybaveny dle čtyřhvězdičkového standardu. Prostorné koupelny dle libosti s vanou či sprchovým koutem, satelitní televizor a Wi-Fi internetem, který je taktéž volně přístupný v celém prostoru hotelu. Příjemným překvapením pro Vás budou přichystané župany na pokojích. V hotelové restaurací se poté můžete těšit na kombinaci moderní české a světové kuchyně s důrazem na zdravý životní styl.

Prostorné pokoie ve Ville Savoy v Mariánských Lázních

Relaxace a odpočinek v novém!

Jelikož se Villa Savoy snaží stále své služby posouvat dopředu, v poslední době přišla řada i na hotelové balneo centrum, které bylo kompletně zrekonstruováno, tak aby mohlo poskytovat služby na té nejvyšší možné úrovni hodné čtyřhvězdičkovému standardu. Abyste to poznali na vlastní kůži, můžete vybírat z několika pobytových balíčků, které jsou v nabídce. " Několik " říkáme cíleně, jelikož se hotel vydal cestou kvality nad kvantitou a to stejné platí i ohledně nabídky wellness procedur, tedy masáží, koupelí a zábalů, které doplňují kosmetické služby Antiage & Beauty pro dámy.

Wellness a sauna ve Ville Savoy

Mariánské Lázně vždy jinak

Pokud budete v Mariánských Lázních poprvé a rádi byste využili volného času k poznávání města a přitom nevíte kde začít, doporučujeme hotelovou recepci. Ve Ville Savoy Vám rádi poradí či pomohou s naplánováním  volnočasových aktivit a výletů. V případě zájmu zajistí vstupenky na kulturní představení, výstavy a další služby vedoucí k Vaší naprosté spokojenosti. Ovšem co si Vám dovolíme doporučit již nyní jsou tyto tři dominanty, které byste neměli vynechat. Již zmíněná zpívající fontána, promenáda s minerálními prameny a litinová kolonáda. To jestli se Vám budou Mariánské Lázně líbit jako město Vám zaručit bohužel nemůžeme. Ale, že si ve Ville Savoy užijete krásné chvíle plné relaxace a odpočinku, pod to se klidně podepíšeme.

Zpět

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace