Zaručené tipy na wellness pobyty v roce 2021

19. 2. 2021

Dle oblíbenosti hotelů a wellness pobytů v uplynulém roce

Už se také nemůžete dočkat, až se aktuální situace uklidní a opětovně bude možné si dopřát relaxaci a odpočinek v podobě wellness pobytu? My se těšíme velmi, a proto jsme si pro Vás připravili nový článek, kde bychom rádi poskytli pár tipů na wellness pobyty, které v roce 2020 obdržely nejlepší hodnocení.

Relaxace v Třeboni – Hotel Zlatá Hvězda

Co se Vám vybaví, když se řekne Třeboňsko? Pokud Vás jako první napadlo, že se jedná o oblast plnou rybníku a s nimi spojeným rybařením, tak máte samozřejmě pravdu, ale jenom tak z poloviny. Třeboň je totiž mimo jiné i vyhlášeným lázeňským městem, kde se specializují na neduhy spojené s pohybovým aparátem, které léčí za pomoci místní blahodárné rašeliny. Třeboň si jednoduše zamilujete, je ideálním místem jak pro milovníky historie, tak i aktivní jedince. Například na všechny zaryté cyklisty zde čekají stovky kilometrů cyklostezek skrze romantickou okolní krajinu. O zdejší pohostinnosti se můžete přesvědčit během víkendového pobytu v Hotelu Zlatá Hvězda, který se nachází v historickém centru města, a naše slova potvrdit.

Hotel Zlatá Hvězda v Třeboni

Za odpočinkem do Beskyd – Hotel Mesit

Beskydy jsou vyhledávanou destinací všech milovníků přírody. Není se také čemu divit, krásná okolní příroda, čerstvý horský vzduch a zaručený klid si musí zamilovat každý. A to je jen malý výčet toho, co Vás zde čeká, pokud se rozhodnete tento kraj navštívit. Ubytovat se můžete například v oblíbeném Hotelu Mesit, který se nachází v Horní Bečvě. Čeká Vás zde komfortní ubytování a široká nabídka pobytových balíčků. Dle oblíbenosti našich klientů doporučujeme Balíček pro odpočinek, během kterého Vás čeká privátní relaxace ve wellness centru, dokonalá masáž, a ještě budete mít dostatek času na turistiku a výlety po okolí.

 Hotel Lafonte v Karlových Varech

Á la carte v Karlových Varech – Hotel Lafonte

Wellness pobyt á la carte je na našem portálu jednoznačně neoblíbenějším pobytem v celých Karlových Varech. Hosté si ho oblíbili především díky možnosti sestavení balíčku dle svých osobních preferencí, kdy lze vybírat z několika druhů masáží, tělových zábalů a relaxačních koupelí. Další samozřejmostí, které se Vám v Hotelu Lafonte dostane je komfortní ubytování, perfektní služby a volný vstup do bazénu po celou dobu wellness pobytu. Hotel se nachází mimo lázeňské centrum, do kterého se však dostanete klidnou chůzí během 20 minut, a kde můžete navštívit všechny lázeňské dominanty v čele s Vřídelní kolonádou.

Hotel Vega - Luhačovice

Jedinečný zážitek v Luhačovicích - Hotel Vega 

Pokud byste rádi navštívili největší lázně na Moravě, lázně Luhačovice, a přesto se vyhnuli všemu tomu ruchu, které sebou lázeňské centrum nese, můžeme vřele doporučit čtyřhvězdičkový Hotel Vega, který zajisté splní všechna Vaše očekávání. Nachází se nedaleko lázeňského centra v prostředí krásné přírody nad Luhačovickou přehradou. V hotelu si přijdete na své v jakémkoliv ročním období, v chladnějších měsících Vás čeká relaxace v nově zrekonstruovaném wellness centru, a přes léto je k dispozici venkovní bazén s takzvanou infinity hranou. Na vlastní kůži se o tom můžete přesvědčit během Jedinečného relaxačního balíčků, případně vybírat z kompletní nabídky hotelu.

Hotel Galatea v Mladé Boleslavi

Na dosah od Prahy - Hotel Galatea

Rádi byste zažili něco exkluzivního, na co budete ještě dlouho vzpomínat? A co takhle Exkluzivní relaxace v Hotelu Galatea, který se nachází 50 kilometru od Prahy, v klidné části Mladé Boleslavi. Pokud si rádi dopřáváte kvalitní věci, tak zde budete na správném místě. Luxusní ubytování, dokonalé služby, výborná gastronomie a především hotelová galerie Vín „ Po Skleničce “ s nabídkou od více než 18 moravských vinařů. Součástí pobytového balíčku Exkluzivní relaxace jsou 3 relaxační procedury a hodinový privátní wellness.

Zpět

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace