Hotel Kriváň ****, Mariánské Lázně

má skvělou polohu přímo proti kolonádě v centru lázeňské zóny. Více než polovina z pokojů má balkón s jedinečným výhledem na střed města a lázeňskou kolonádu.

Ubytování Hotel Kriváň

Hotel nabízí celkem 30 pokojů s celkovou kapacitou 60 pevných lůžek s možností dalších přistýlek. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením s koupelnou se sprchou a toaletou, TV se satelitním příjmem a telefonem s přímou volbou. K dispozici jsou pokoje s bezbariérovým přístupem a hotelový výtah.

Wellness a léčebné procedury

Součástí hotelu je vlastní wellness, lázeňské centrum jež nabízí následující procedury: Komplexní klasická masáž, Lymfatická masáž, Masáž vaziva nohou, Masáž proti migréně, Lymfatická masáž obličeje, Akupresura, Rašelinový obklad, Podvodní masáž, Perličková koupel, Aromakoupel, Plynová obálka, Plynová injekce, Koncentrátor kyslíku a další.

Restaurace

V posledním poschodí budovy je umístěná útulná hotelová restaurace s vyhlídkovou terasou nabízející vedle rozličného množství kulinářských specialit i mimořádnou podívanou na celé mariánskolázeňské údolí.

Parkování

V areálu hotelu je k dispozici vlastní hlídané hotelové parkoviště. Kapacita je 5 osobních aut. Parkovné 200 Kč / den.

Zvolte cenu

od 3 330 Kč do 14 550

Zvolte počet dní

Strava

Součásti pobytu

Další služby

Zvolte typ

Zvolte lokalitu

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace