April hotel Panorama v Rychnově nad Kněžnou

29. 8. 2022

Rodinný wellness hotel v Rychnově nad Kněžnou

Rodinný wellness hotel

April hotel Panorama je menší rodinný hotel v Rychnově nad Kněžnou, v podhůří Orlických hor. Zázemí má v kompletně zrekonstruované budově ze 40. let minulého století, která je umístěna v klidné části města v zahradě plné zeleně a vzrostlých stromů. V dané lokalitě se jedná pouze o jeden z mála hotelů, který je schopen zajistit díky komplexnímu vybavení skutečně kvalitní wellness a víkendové pobyty.

April hotel Panorama - pokoje

Komfortní pokoje se vším všudy

Hotel disponuje celkem 31 pokoji s celkovou kapacitou 72 lůžek. Jak si asi dokážete představit, jedná se o menší ubytovací zařízení, díky kterému je zajištěn osobní přístup a tudíž pohodovější pobyt. Většina pokojů jsou dvoulůžkové, nicméně lze využít i nabídku rodinných pokojů, nebo apartmá o rozloze 100 m². Na všech typech pokojů jsou samostatné koupelny s vanou nebo sprchou, dle preference hostů. Moderní nábytek, LCD televize, telefon, wifi internet, minibar, či fén zajišťují bezproblémový pobyt. Oceňovanou předností jsou i balkóny a lodžie, které se nachází na většině pokojů. V den příjezdu je možné využívat pokoj již od 14 hodin a až do 11 hodin v den odjezdu, takže v klidu stihnete využít ještě např. bazén s vířivkou.

April hotel Panorama - bazén

Bazén, vířivka, sauna...prostě wellness

V dnešní době se můžeme setkat s obrovskou nabídkou všech možných wellness pobytů za akční ceny, už i v penzionech, či apartmánech. Jaká je ovšem realita? V lepším případě se na wellness dochází do bazénu na druhé straně města. Druhá, možná i horší varianta je, že se za wellness považuje infrasauna z hobbymarketu a vířivá vana, co mají lidé standardně v bytě. V April hotelu Panorama si užijete skutečné wellness. Přímo v budově je prostorný vnitřní bazén s rozměry 10x5 metrů, profesionální vířivka a relaxační místnost s kádí a finskou saunou. Masáže jsou zajišťovány nevidomým masérem s mnohaletou praxí. Pokud jste ještě na takové masáži nebyli, nenechte si ji ujít, je daleko citlivější. Na výběr je z více než 10 typů masáží. Relax si zde hosté užívají plnými doušky.

April hotel Panorama - wellness

Restaurace Panorama uspokojí i náročné hosty

Součástí April Hotelu Panorama je i hotelová restaurace, kde je zajišťováno stravování v rámci pobytových balíčků. U snídaně, které jsou podávány formou švédských stolů s možností výběru teplých pokrmů, se můžete těšit např. i na žitno pšeničný kváskový chléb, který si sami v hotelu pečou dle receptury z 18. století. V průběhu dne je restaurace otevřena od 11 do 21:30 hodin. Kuchaři se snaží využívat suroviny pouze od lokálních dodavatelů z menších farem. Výsledkem jsou potom úžasné vývary, domácí těstoviny, nebo knedlíky. Pokud jedete z větší dálky, určitě Vás zaujmou lokální jídla, případně jsou v nabídce i čerstvé ryby a mořské plody. V létě je otevřena zahrádka s fantastickým výhledem na Orlické hory, kde se dá grilovat.

Zpět

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace