Wellness pobyty

Zvolte cenu

od 2 995 Kč do 26 085

Zvolte počet dní

Strava

Součásti pobytu

Další služby

Zvolte lokalitu

Wellness pobyty - způsob, jak se zbavit pracovního napětí 

Bolí vás záda, ale na lékaře to není? V zaměstnání sedíte a občas máte potíže s krční páteří? Dopřejte si wellness. Jednorázová návštěva maséra či vířivka potíže nespraví. Potřebujete opakovanou péči a celkovou očistu těla. Vyberte si z našich více než 170 hotelů, kde takovou péči nabízejí.

Dostanete se do jiného prostředí a taková změna vám prospěje. Součástí pobytu budou i procházky a prohlídka zajímavých míst. Wellness pobyty vás mají navést, abyste žili zdravější život. Vyzkoušíte si různé procedury a seznámíte se i s optimální výživou a zásadami aktivního pobytu. Váš pobyt bude příznivý i pro vaši psychiku.

Wellness pobyty vám ukáží, jak bojovat se stresem

Wellness pobyty nejsou jenom koupele a masáže. Váš pobyt může být zaměřen na zdravou výživu a celkovou péči o vaše tělo. Takový pobyt vám ukáže, že péče o tělo vám prospívá, že se po ní cítíte dobře. Můžete v tom pokračovat, i když přijedete domů. Wellness pobyty vám ukáží, že lze odpočívat aktivně, a že si sami můžete navodit pocit uvolnění a pohody. Lidé v každodenním shonu nejvíce trpí stresem. Jakmile se stupňuje, mohou se rozvinout různá onemocnění. Se stresem musíte umět bojovat. V našich hotelích, které máme po celé České republice, vám ukážeme, jak na to.

Wellness pobyty podporují romantický vztah

Wellness pobyty můžete spojit s budování partnerského vztahu. Je to jedinečná příležitost, jak nalézt čas na sebe a věnovat ho sobě navzájem. Může to být pro vás romantický týden. Vaše tělo a mysl se dostanou během pobytu do pohody a tato pozitivní energie přispívá k lepším partnerským vztahům. Přestavte si, že si dopřejete masáž, koupel a necháte na sebe působit sluneční paprsky v soláriu. Nebudete se hned cítit líp? Na vás to pozná i váš partner. Uvidíte, že bude chtít, abyste měli tentýž pocit. Wellness pobyty vám umožní, že to zažijete spolu. 

Poznáte sami na sobě, co prospívá vaší pohodě

Za víkend toho moc nestihnete, proto tu jsou wellness pobyty. Masáže a různé koupele z vás sejmou napětí, okamžitě se zlepší vaše psychika. Jste-li žena, chcete mít pěkné nehty, pěstěnou pleť i pěkné vlasy, ne nadarmo jsou ve wellness centrech také kosmetické salony, kadeřnictví či nehtová studia. I to přispívá k větší psychické pohodě, nejsou to jen masáže či koupele. Wellness znamená snahu o celkově zdravý způsob života i snahu o příjemné pocity. S ulámanými nehty se budete cítit pod psa, to každý ví. A navíc budete trávit čas v příjemném hotelu. Wellness pobyty vám pomohou získat znovu radost ze života. Podívejte se také na lázeňské pobyty.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace