Relaxace po celý rok za mimosezónní ceny

16. 4. 2021

Letošní rok bude specifický co se týče obsazenosti hotelů. Všichni netrpělivě vyčkáváme uklidnění situace a následné otevření lázní a hotelů. Jelikož se od začátku roku nedalo cestovat, bude v jeho druhé polovině o wellness pobyty a lázeňské pobyty obrovský zájem, tak jako se tomu stalo loni. Neváhejte proto s rezervací a objednejte si pobyt včas za výhodnějších podmínek. Budete mít záruku dovolené a ještě ušetříte.

přečíst

Přesuny pobytů neuskutečněných kvůli pandemii

3. 4. 2021

Rok se s rokem sešel a to co si skoro nikdo z nás nedokázal představit je realitou. Nejistota je nejhorší věc a tak jako Vy, i my ji prožíváme s nelibostí. K zajištění nových rezervací pro naše dlouholeté klienty v posledních měsících přibyla ještě jedna agenda a to přesuny rezervací pobytů, které nebylo možné s ohledem na vládní omezení využít. Abyste se nemuseli obávat, že o pobyt přijdete, sepsali jsme stručný článek s informacemi k této problematice.

přečíst

Do lázní se státním příspěvkem 4.000 Kč

19. 3. 2021

Poslední rok nebyl lehký pro nikoho z nás a proto bychom si měli udělat radost. V současné době ji můžeme mít dvojnásobnou, za prvé z plánovaného lázeňského pobytu, na kterém si užijeme zasloužený odpočinek a za druhé z možnosti využít na konkrétní pobytové balíčky slevu ve výši 4.000 Kč ve formě státního příspěvku. Strávit týden v lázních s polopenzí a procedurami lze již od 2.550 Kč a to je bomba. Na nic nečekejte a objednávejte dokud jsou volná místa.

přečíst

Spa & Kur Hotel Harvey ve Františkových Lázních

5. 3. 2021

Spa & Kur hotel Harvey ve Františkových Lázních je skvělá volba. U našich klientů patří v této lokalitě dlouhodobě mezi nejoblíbenější pro strávení wellness pobytů či lázeňských pobytů pro seniory. Má ideální polohu u lázeňského parku, ovšem jen pár kroků od kolonády v centru města. Moderní hotel v hávu historické budovy nabízí naprosto vše co nároční hosté očekávají, celodenní stravování, balneo, vnitřní bazén či wellness prostory.

přečíst

Zaručené tipy na wellness pobyty v roce 2021

19. 2. 2021

Aktuální neutěšený stav se jeví jako nekonečný, ale nemůže tomu tak být stále. Nic není věčné a jelikož se snažíme myslet pozitivně a rádi děláme radost, přinášíme Vám tipy na nejoblíbenější wellness pobyty minulých let. Ať už jste z jakékoliv části naší krásné země, budete mít kvalitní wellness na dosah. Dobré jídlo, bazén, sauny, masáže, to je bezstarostný pobyt. Nechte se inspirovat a začněte se těšit na relax a pohodu.

přečíst

ASTORIA Hotel & Medical Spa v Karlových Varech

5. 2. 2021

Astoria Hotel & Medical Spa je hotel s nejlepším výhledem v Karlových Varech. Nachází se v samotném centru lázní přímo naproti Mlýnské kolonádě. Lepší místo nenajdete. Moderní hotel je umístěn v celkem 5ti historických budovách kde je k dispozici veškeré zázemí. Samozřejmostí je i nejmodernější wellness centrum společně s vnitřním bazénem. Zkrátka vše na jednou místě. Co více si od hotelu přát pro dokonalý wellness pobyt? V Astoria Hotelu nechybí nic.

přečíst

Pytloun Wellness hotel Hasištejn

22. 1. 2021

Pytlou Wellness hotel Hasištejn je moderní wellness hotel v Krušných horách. Samozřejmostí je v něm vnitřní bazén, vířivka, sauny a prostory pro wellness procedury. Mezi nejvíce atraktivní patří thajské masáže, které jsou poskytovány přímo Thajkami. V rámci wellness pobytů je zde např. hodinová olejová masáž, která udělá celému tělu zážitek. V nabídce hotelu je více variant pobytových balíčků, tak si neváhejte nějaký vybrat.

přečíst

Valentýnská romantika

8. 1. 2021

Romantický pobyt můžete strávit kdykoliv v průběhu roku, ale v době Valentýna je pro spoustu z nás tím nejzajímavějším termínem. Právě proto jsme si pro Vás dovolili připravit tipy na pobyty v některém z námi doporučovaných hotelů. Vězte, že v žádné z nabídek nebude chybět volný vstup do wellness centra, ale ani procedury, či dobré jídlo. Nechte se inspirovat a udělejte svému protějšku radost v podobě nezapomenutelného romantické pobytu.

přečíst

Spa hotel Dvořák v Karlových Varech

27. 12. 2020

Spa hotel Dvořák těží z prestižního umístění v centru světoznámých Karlových Varů. Velkoryse řešený hotel s kompletním zázemím čítající restauraci, bar, wellness prostory s balneem a vnitřním bazénem volně přístupným po celý den, je dobrou volbou pro kratší wellness pobyty, ale i pro delší lázeňské pobyty. Aktuální nabídka pobytových balíčků je velmi lákavá a často jsou zařazovány nové sezónní nabídky. Hotel zcela určitě stojí za návštěvu.

přečíst

Jak na posílení imunity?

11. 12. 2020

Většina z nás si myslela, že touto dobou budeme opět žít v normální době, ale opak je pravdou. Vir je tu stále s námi a proto je velice důležité udržovat se fit a s dobrou myslí. Věříme, že pro Vás bude článek inspirativní a najdete si v něm něco i pro sebe. Vše musí jednou skončit a doufejme, že tato kapitola života bude brzy uzavřena a vytěsníme ji z našich pamětí.

přečíst

Hotel Zlatá Hvězda v Třeboni

26. 11. 2020

Hotel Zlatá Hvězda patří mezi velmi oblíbené při návštěvě našich klientů v Třeboni. Je situován přímo na historickém náměstí v renesančí budově. Uvnitř je nicméně vše nové a moderní, krásné pokoje, výborná restaurace a wellness prostory. Vše na jednom místě bez nutnosti kamkoliv docházet. Skvělou volbou je wellness pobyt v Třeboni i díky nespočtu možností jak aktivně strávit volno poznáváním okolí, zde se nudit určitě nebudete.

přečíst

Pečujte o své fyzické i duševní zdraví

12. 11. 2020

Žijeme v hektické době, která se neustále zrychluje. Požadavky jsou na každého z nás vysoké a často jsme z toho neuvěřitelného shonu velice unaveni, proto je potřeba občas naprosto vypnout. Hodit všechny starosti za hlavu a nechat je na jiných. Ideální volbou je proto pár dní volna na wellness pobytu. Proč zrovna wellness, jaké služby od takového druhu pobytu můžete očekávat a další informace si přečtěte v článku.

přečíst

Spa Resort Tree of life

30. 10. 2020

Spa Resort Tree of Life se výrazně liší od ostatních lázeňských hotelů a na klidném místě v Lázních Bělohrad nabízí komplexní lázeňské pobyty, ale rovněž i kratší luxusní wellness pobyty. Určitě nechceme podceňovat jiné hotely, nicméně zde se vydali zcela jinou cestou, jelikož veškeré vybavení a poskytované služby jsou na nejvyšší úrovni, jakou si v lázeňství dokážete představit. Udělejte si čas a nechte o sebe hýčkat.

přečíst

Spa hotel Lanterna

16. 10. 2020

Spa hotel Lanterna je úžasný hotel v Beskydech umístěný v malebné obci Velké Karlovice. Na ničím nerušeném místě si můžete v klidu užít wellness pobyt, nebo romantický pobyt se svou drahou polovičkou. Pokud nebudete chtít, nemusíte za celý pobyt vyjít z hotelu. Vše je na jednom místě, od hotelové restaurace a druhé vyhlášené restaurace Vyhlídka, přes krytý bazén, sauny, vířivku, až po dokonalé masáže prováděné masérky z Thajska či Srí Lanky.

přečíst

Golf & Spa Resort Konopiště

1. 10. 2020

Potřebujete pár dní volna na odreagování? Co třeba vyzkoušet Golf & Spa Resort Konopiště nedaleko Prahy. Resort je komplexně vybaven pro strávení wellness víkendových pobytů, či specializovaných dámských pobytů. V rámci hotelu si užijete kvalitní ubytování, dobré jídlo, na které si můžete zajít do místních dvou restaurací a hlavně wellness na prostoru 2.000m². Krytý bazén, vířivky, sauna, pára, masáže, zábaly, či koupele, to je to pravé pro pořádný wellness pobyt.

přečíst

Hotel Concertino v Jindřichově Hradci

18. 9. 2020

Přímo na náměstí, v historickém centru Jindřichova Hradce je umístěn hotel Concertino Zlatá Husa. Menší hotel, rodinného typu s úžasnou atmosférou. Pokud plánujete spojit relaxaci s poznáváním historických a přírodních krás je toto místo pro Vás ideální volbou. V průběhu wellness víkendu nebo romantického pobytu si užijete jak masáže, nebo pohodu ve wellness, tak návštěvy místního zámku a krásných uliček, nebo nedaleké Telče či Třeboně.

přečíst

April hotel Panorama v Rychnově nad Kněžnou

3. 9. 2020

April hotel Panorama je ryze rodinný hotel v městečku Rychnov nad Kněžnou. V rámci města je na klidném místě ve vzrostlé zahradě plné zeleně. Pro wellness pobyty a víkendové pobyty je skvěle vybaven vnitřním wellness centrem a prostorným bazénem. Masáže jsou zde již dlouhá léta poskytovány vyhlášeným nevidomým masérem. Restaurace je rovněž na vysoké úrovni. Zkrátka vše, tak jako bylo mělo být na správném wellness hotelu.

přečíst

Villa Savoy v Mariánských Lázních

21. 8. 2020

Mariánské Lázně se řadí co se týče počtu hotelů mezi největší české lázně a jedním z hotelů je Villa Savoy, která nabízí dostupné wellness a lázeňské pobyty. Mezi její přednosti můžeme jistě zmínit pěkné pokoje s kompletním vybavením, kvalitní restauraci a zcela nové balneo centrum ve kterém je možné využít všechny druhy lázeňských procedur. Hotel je umístěn v klidu a zeleni, ale přitom je pár minut chůze do samotného centra města.

přečíst

Design Hotel RomantiCK v Třeboni

7. 8. 2020

Dalším z hotelů, která Vám s radostí představujeme je Design hotel RomantiCK v Třeboni. Menší hotel s 26 pokoji je jako stvořený pro klidnou dovolenou, nebo kratší víkendový wellness pobyt. V nabídce jsou i romantické pobyty, nebo pobyty pro seniory ve všední dny s nástupem od neděle za zvýhodněnou cenu. Zde si vybere to své každý bez ohledu na věk. V hotelu si můžete zvolit pokoj dle Vašich představ, každý je jiný a pojmenovaný podle místních květin.

přečíst

Sport & Relax centrum Benešov

23. 7. 2020

Nedaleko Prahy leží na kraji Benešova hotel Sport & Relax centrum, který je díky své dostupnosti z hlavního města a cenově výhodným pobytovým balíčkům velice oblíbený. Největší předností je komplexní sportovní zázemí, nicméně nechybí zde ani bowling a samozřejmostí je i wellness zóna s vířivkou a saunami. Wellness pobyty jsou nabízeny zpravidla na tři a více dnů s polopenzí a procedurami. Přes letní měsíce je pro hosty k dispozici venkovní bazén.

přečíst

Hotel Tommy v Náchodě

10. 7. 2020

Hotel Tommy je pohodový wellness hotel v Náchodě ve východních Čechách, v krajině Kladského pomezí. Lokalita je ideální pro podnikání výletů a poznávání okolí, ať už se jedná o proslulé Adršpašské skály, Ratibořice známé díky Boženě Němcové a nebo pevnostní opevnění hranic, na které zde narazíte na každém kroku. Přímo v hotelu si užijete maximálního komfortu, od moderně vybavených pokojů, přes výbornou restauraci až po wellness centrum s bazénem.

přečíst

Lázně Libverda

26. 6. 2020

Lázně Libverda jsou menší horské lázně na severu Čech, nedaleko od Liberce. Celý lázeňský areál je zasazen do parku s krásnými stoletými stromy, kde hosté naleznou klid a pohodu k načerpání energie. Léčba se opírá o místní pramen kyselky, která je zahrnuta v lázeňských pobytech a wellness pobytech ve formě koupelí, ale i pitných kúr. Z široké nabídky cenově přijatelných pobytových balíčků si vybere určitě každý.

přečíst

Hotel Adam ve Špindlerově Mlýně

12. 6. 2020

Hotel Adam ve Špindlerově Mlýně je moderní horský hotel nabízející wellness služby formou zajímavých pobytových balíčků. Oblíbené romantické pobyty a wellness pobyty zde můžete strávit za rozumnou cenu v několika typech pokojů. Hotel disponuje jak moderním zařízením, tak wellness centrem s vnitřním bazénem či panoramatickou hotelovou restaurací. Co určitě ocení každý host bez rozdílu, je krásný výhled do okolní krajiny Krkonoš.

přečíst

Wellness hotel Green Paradise

30. 5. 2020

Wellness hotel Green Paradise se nachází nedaleko lázeňské kolonády Karlových Varů, na kterou se dostanete pohodlně MHD, nebo klidnou procházkou kolem řeky. Předností hotelu je ničím nerušené místo s výhledy do zeleně, stejně tak poskytované služby na vysoké úrovni. V rámci wellness pobytů, či dámských víkendů je vždy součástí pobytového balíčku ubytování s polopenzí a větší počet procedur než bývá jinde zvykem, což ocení zajisté všichni.

přečíst

Letní dovolená na wellness

17. 5. 2020

Přesně za týden nám skončí uzavření všech hotelů i lázní a hned od pondělí 25.5.2020 již bude možné využívat jejich služeb. Jelikož nabídka pobytů je sice velmi široká, ale stejně tak i poptávka ze strany klientů, doporučujeme s předstihem rezervovat wellness pobyt na letošní specifické léto. Některé hotely skutečnost "využívají" ke zdražování, jiné se naopak snaží pobyty udělat dostupnější a jejich přehled přinášíme ve článku.

přečíst

Wellness hotel Diana

2. 5. 2020

Wellness hotel Diana je moderní wellness hotel se zaměřením na wellness pobyty a víkendové pobyty. Nachází se na krásném, klidném místě v přírodě Jeseníků v lázeňské obci s tradicí od 16. století, ve Velkých Losinách. V hotelu hosté nic nepostrádají, jelikož je plně vybaven a to ho předurčuje k dokonalé dovolené. Samozřejmostí jsou útulné pokoje, výborná restaurace, kompletní wellness centrum s vnitřním bazénem a prostory balneo centra.

přečíst

Amande Wine Wellness Hotel

17. 4. 2020

Na jižní Moravu se jezdí častěji za vínem než odpočinkem a to se snaží změnit s wellness pobyty ve čtyřhvězdičkovém Amande Wine Wellness Hotelu v Hustopečích. Na své si v něm přijdou milovníci vína i wellness služeb. Hotel pořádá vinařské slavnosti a různé jiné akce se zaměřením na víno a k tomu celoročně zajišťuje k pobytům wellness služby ve wellness zoně. Toto spojení byl dobrý nápad a je velice oblíbené.

přečíst

Wellness hotel Pohoda

3. 4. 2020

Wellness hotel Pohoda patří mezi nejmodernější wellness hotely poskytující i lázeňské pobyty či wellness pobyty na vysoké úrovni. O hosty se zde stará tým profesionálů, a to jak v kuchyni či na recepci, tak v komplexním balneo centru, kde klienti mohou využít široké škály nabízených procedur. Hotel je kategorie 4* a je to znát na každém kroku. Moderní klimatizované pokoje s balkony, výborná kuchyně, prostorné wellness centrum s bazénem apod., to vše zpříjemní pobyt.

přečíst

Villa Regenhart - Relaxace jako na zámku!

23. 3. 2020

Villa Regenhart byla původně budovou textilní továrny, nicméně v roce 2016 byla po náročné a citlivé rekonstrukci upravena na wellness hotel, kde jsou poskytovány služby na nejvyšší úrovni. Ubytování je zajištěno v prostorných, designových pokojích. Gastronomie je již za několik let vyhlášena a o překrásném wellness centru není snad ani třeba psát. Věřte, že když zvolíte Villu Regenhart jako místo k wellness pobytu, budete jen spokojeni.

přečíst

Hotel Ostrov

6. 3. 2020

Čtyři hvězdičky si hotel Ostrov za poskytované služby právem zaslouží. Ať už se jedná o moderní pokoje s nádherným výhledem do okolní krajiny, či velkorysé wellness centrum s úžasným bazénem, nebo restauraci připravující prvotřídní pokrmy. Užít si wellness víkendový pobyt v hotelu Ostrov je trefa do černého. Výhodou je i skutečnost, že pobyt nemusí být pouze o wellness, ale je možné ho strávit i aktivní turistikou v okolí Českého Švýcarska.

přečíst

Karlovy Vary

20. 2. 2020

Karlovy Vary jsou překrásné lázně, do kterých se vždy jezdilo na lázeňské pobyty a v posledních letech nově i na kratší wellness pobyty. Zastoupení hotelů je v nich obrovské, vybírat mohou klienti od běžných až po naprosto luxusní. Pokud se je rozhodnete navštívit, určitě nesmíte zůstat pouze na hotelu a vydejte se na historickou kolonádu. Ochutnat je možné všechny ze dvanácti pramenů a vyhlášený třináctý lze zakoupit snad v každé restauraci či kavárně.

přečíst

Hotel Continental v Mariánských Lázních

7. 2. 2020

Hotel Continental je ideálním místem pro strávení wellness pobytu v centru města. Za příznivou cenu zde klienti dostanou výborné služby poskytované pod jednou střechou a to včetně vnitřního bazénu. V nabídce můžete vybírat od kratších víkendových pobytů, až po standardní týdenní wellness pobyty. Vyjma běžných procedur si pobyt můžete ozvláštnit ayurvédskou masáží. Nechte starosti všedních dní doma a vyražte si do Mariánských Lázní.

přečíst

Hotel Radun v Luhačovicích

24. 1. 2020

Hotel Radun v Luhačovicích je menší boutique hotel sídlící v precizně zrekonstruované funkcionalistické vile v klidné části lázní, ovšem s velmi dobrou dostupností na lázeňskou kolonádu. V nabídce nechybí wellness pobyty, či víkendové pobyty, které jsou hosty výborně hodnoceny. Vybavení hotelu je na nejvyšší možné úrovni a předností jsou např. i vlastní podzemní garáže. Zažijte atmosféru 30. let a užijte si pobyt v Radunu.

přečíst

Hotel Millenium v Karlových Varech

10. 1. 2020

Pokud plánujete wellness pobyt, určitě byste se měli více dozvědět a zapřemýšlet o přednostech hotelu Millenium v Karlových Varech. Mladý, moderní hotel nabízí zajímavé wellness pobyty. Veškeré služby včetně procedur a wellness centra jsou poskytovány přímo v hotelu bez nutnosti docházet. Hosté si chválí i kvalitní ubytování a dobré jídlo. Když k tomu přidáme výhodné ceny pobytových balíčků, určitě stojí hotel Millenium za zamyšlení.

přečíst

Hotel Sun v Mariánských Lázních

30. 12. 2019

Hotel Sun v Mariánských Lázních se nachází v jedné z nejstarších lázeňských budov. Je umístěn na nejlepším místě v centru lázní, hned u lázeňské kolonády a zpívající fontány. Všem hostům bez rozdílu se naskýtá krásný výhled na okolní historické domy a park. V nabídce hotelu máme atraktivní vícedenní lázeňské pobyty, ale i víkendový wellness pobyt a relaxační pobyt na tři noci. To vše ve standardu 4* hotelu za atraktivní ceny.

přečíst

Hotel Galatea ****

16. 12. 2019

Hotel Galatea u Mladé Boleslavi se řadí mezi přední české luxusní hotely. Nedávno prošel celkovou rekonstrukcí do vysokého standardu 4* a nabízí veškeré služby na nejvyšší úrovní. Díky komplexnímu vybavení zahrnující i privátní wellness, nebo ojedinělou Galerii vin Po Skleničce je jako stvořený pro úžasné wellness víkendové pobyty. V nabídce najdete jak standardní wellness pobyty, či dámské pobyty, tak zážitkové pobyty se zaměřením na degustace vín.

přečíst

Lázně Mšené

4. 12. 2019

Lázně Mšené se v posledních několika letech dostávají do popředí v oblíbenosti ze strany hostů všech věkových kategorií. Výhodou je jak jejich ideální poloha nedaleko Prahy, tak i komorní atmosféra, která vybízí k naprostému relaxu. V dnešní uspěchané době je to pro většinu hostů zajisté velkým plusem. V Lázních Mšené jsou specialisté na lázeňské pobyty, ale v nabídce jsou samozřejmě i wellness pobyty. Své si zde najde každý.

přečíst

Za léčivými účinky mořské vody do Lázeňského domu Perla***s

22. 11. 2019

Lázeňský dům Perla se nachází v nejmladších tuzemských lázních a to v Lednici, kde jsou pouze dva lázeňské hotely a Perla je jedním z nich. V nabídce najdete wellness pobyty, víkendové pobyty, ale samozřejmě i týdenní lázeňské pobyty. Zázemí hotelu je dobře vybavené, ať už je to velký vnitřní bazén, sauny, nebo balneo se všemi druhy lázeňských procedur. Vše naleznete pod jednou střechou a není potřeba nikam docházet.

přečíst

Dárkové poukazy na pobyty

12. 11. 2019

Vánoce se nezadržitelně blíží a nastává čas vymýšlení dárků pod stromeček. Abychom Vám to co nejvíce zjednodušili, jsme tu s nabídkou dárkových poukazů na wellness pobyty, víkendové pobyty, ale např. i pobyty pro seniory pro rodiče. Nabídku máme skutečně velmi širokou a tak je z čeho vybírat a věříme, že si vybere i ten nejnáročnější klient. Vybírejte radost z pohodlí domova a nechte se inspirovat skvělými nabídkami.

přečíst

Janské Lázně – Lázeňský dům Terra

30. 10. 2019

Janské Lázně leží ve východních Čechách v horském prostředí Krkonoš. Kromě léčení v podobě lázeňských pobytů je možné v krásném hotelu Terra strávit pár dní při víkendovém pobytu, nebo si udělat více času na wellness pobyt. Pro všechny typy pobytů jsou lázně výborně vybaveny, ať už jde o kvalitní balneo, wellness centrum s bazénem plným termální vody, nebo o sportovní vyžití.

přečíst

Proč je dobré jezdit na wellness pobyty?

18. 10. 2019

V dnešní uspěchané době, kdy musíme mít vše hned teď a být nejlepší by si měl každý najít chvilku času a uvědomit si, že zvolnit je krásné a přitom přirozené. Často se to podaří, když se zbavíme všedních starostí a vyrazíme pryč z domova, například na wellness pobyt. Hned si uvědomíme, že neustálé se honění za úspěchy je vlastně zbytečné a k životu nám stačí málo. Najděte si párkrát do roka čas a zpomalte, třeba se Vám změní pohled na život.

přečíst

Františkovy Lázně

8. 10. 2019

Františkovy Lázně jsou krásné menší lázně s historickou atmosférou jednotné architektury. Síla léčivých minerálních pramenů a místní rašeliny je známá a proto jsou lázně hojně využívány jak pro delší lázeňské pobyty, tak pro víkendové wellness pobyty. V nabídce máme celou řadu hotelů od standardních až po hotely pro náročnou klientelu. Užít si lázně můžete přesně podle svých představ.

přečíst

Jak se vypořádat s podzimní únavou?

27. 9. 2019

Většina z nás se na nadcházející období vůbec netěší. Po krásném létě přicházejí ranní mlhy, deštivé počasí a citelně nižší teploty. Když do toho přijdou vytrvalé deště, rovná se to hotové pohromě. Abychom před zimou toto období ustáli bez nachlazení a v dobré psychické kondici, doporučujeme se řídit radami v tomto článku. Budeme rádi, pokud pro Vás budou naše rady přínosem.

přečíst

Hotel Studánka

17. 9. 2019

Wellness hotel Studánka je moderní hotelový komplex postavený na místě s dlouhou lázeňskou historií. Pod jednou střechou zde naleznete hotelové ubytování ve standardu 3* a 4*, plnohodnotné wellness centrum se saunami, bazénem a relaxační zónou. Samozřejmostí je balneo centrum, kde jsou poskytovány procedury obsažené ve wellness pobytech. Resort je umístěn uprostřed krásných lesů, proto jsou zde pobyty velice oblíbené.

přečíst

Spa Hotel Felicitas v Poděbradech

6. 9. 2019

Lázně Poděbrady nabízí mnoho možností ke strávení pobytu, ale pouze pár hotelů patří na špičku ve službách a jedním z nich je Spa hotel Felicitas. Moderní hotel je umístěn přímo na hlavní promenádě, odkud je to všude blízko. Pro lázeňské a wellness pobyty je vybaven po všech stránkách a všechny služby se odehrávají tzv. pod jednou střechou, proto je ideální volbou pro strávení volna.

přečíst

Hotel Mesit *** v Beskydech

27. 8. 2019

Hotel Mesit patří již dlouhou dobu mezi stálice vyhledávaných hotelů v oblasti kolem Rožnova pod Radhoštěm v srdci Beskyd. Na své si zde přijdou jak milovníci krásné horské přírody, tak ti, kteří přijeli jen na pár dni nic nedělat a maximálně si odpočinout v dobře vybaveném wellness centru či vyhřívaném bazénu. Nabídka pobytových balíčků je široká a za rozumné ceny.

přečíst

Mariánské Lázně

16. 8. 2019

Patříte mezi milovníky wellness pobytů a zatím se Vám nepodařilo navštívit Mariánské Lázně? To byste měli rozhodně rychle napravit. V místních lázních je nespočet hotelů splňujících nároky skromných i náročných klientů. Lázeňské parky plné vzrostlých stromů, léčivé prameny na každém kroku, kolonáda a hlavně Zpívající fontána, to vše tvoří z Mariánských Lázní úžasné město.

přečíst

Hotel Zlatá Hvězda v Třeboni

6. 8. 2019

Lázeňské město Třeboň stojí za návštěvu a nejlépe si na něj vyčleňte pár dní, abyste mohli absolvovat některou z procedur s využitím léčivé rašeliny. Jednou z možností, kde strávit příjemný pobyt je hotel Zlatá Hvězda, který je přímo na historickém náměstí. Budova v renesančním stylu s krásným výhledem na střed města je moderně zrekonstruovaná a nabízí veškerý komfort na jednom místě.

přečíst

Wellness pobyty u vody

26. 7. 2019

Léto je v plném proudu, teploty v dnešních dnech atakují 35 stupňů a vy stále nemáte vybranou dovolenou? Pokud byste chtěli spojit wellness pobyt s koupáním u vody, dovolili jsme si pro Vás vytipovat několik hotelů napříč republikou. V letních dnech totiž každý ocení možnost koupat se venku a ne jen pouze v hotelovém bazénu, který je ideální volbou pro zbytek roku.

přečíst

Hotel Lafonte v Karlových Varech

15. 7. 2019

Lázně Karlovy Vary jsou notoricky známé každému. Někomu s ohledem na filmový festival, většině určitě ve spojení s lázeňskými pobyty a léčivými prameny. Oblíbenost je znát i na velkém počtů hotelů, ale ne všechny mají tak kvalitní služby v poměru s cenou jako hotel Lafonte. Pokud jste o něm ještě neslyšeli, budeme rádi, když se o něm dozvíte více v krátkém článku.

přečíst

Dovolená na horách

4. 7. 2019

Nejen do lázní jezdíme na wellness pobyty. Někteří spojí aktivní dovolenou na horách s relaxem. Po dlouhém dni na túře a poznávání okolí hosté ocení možnost zajít si na masáž nebo si zaplavat v bazénu. Dnes mezi standardní vybavení hotelů patří i sauny, vířivky apod. Chození po horách nebo lyžovaní v zimních měsících již není pouze o námaze, ale i o zaslouženém odpočinku.

přečíst

Lázně Luhačovice

24. 6. 2019

Více než 300 let jsou Luhačovice známé hlavně díky minerálním pramenům. Všichni si určitě vybaví pramen Vincentka, ale i krásný udržovaný lázeňský park, historickou kolonádu, nebo Jurkovičovu architekturu. Kdo jednou místní lázně navštívil, rád se vrací za nezapomenutelnou lázeňskou atmosférou, která dělá lázeňské pobyty v Luhačovicích atraktivní.

přečíst

Hotel Vega

14. 6. 2019

Klienty velmi oblíbený rodinný hotel Vega leží v klidném prostředí s překrásným výhledem na luhačovickou přehradu. Je ideální volbou pro klienty, kteří chtějí navštívit lázně, užít si prameny, kolonádu a atmosféru Luhačovic, ale také ticho a relax u bazénu. V hotelu Vega mají v nabídce velké množství rozmanitých pobytových balíčků, užít si tu můžete wellness pobyt, ale stejně tak i pobyty pro seniory ve všední dny.

přečíst

Lázně Poděbrady - lázně na srdce

6. 6. 2019

Když se řekne Poděbrady, asi každému se hned vybaví lázně na srdce a známá pramenitá voda Poděbradka. Nicméně v tomto krásném městě jehož středem protéká Labe si můžete vyjma léčebných pobytů užít i pohodový wellness pobyt. Přinášíme Vám krátký pohled z historie do dnešních dnů na jedno z nejvíce oblíbených lázeňských měst.

přečíst

Resort Svatá Kateřina

5. 6. 2019

Představujeme Vám zcela nový ájurvédský pavilon v Resortu Svatá Kateřina na Vysočině. V minulých dnech došlo k rozšíření areálu o jedinečný pavilon společně s krytým bazénem a wellness centrem. Novinku, která výrazně zvyšuje atraktivitu, přivítají zajisté všichni návštěvníci tohoto ojedinělého resortu nacházejícího se v ničím nerušeném prostředí uprostřed vzrostlých lesů.

přečíst

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace