Wellness hotel Pohoda

3. 4. 2020

Wellness hotel Pohoda patří mezi nejmodernější wellness hotely poskytující i lázeňské pobyty či wellness pobyty na vysoké úrovni. O hosty se zde stará tým profesionálů, a to jak v kuchyni či na recepci, tak v komplexním balneo centru, kde klienti mohou využít široké škály nabízených procedur. Hotel je kategorie 4* a je to znát na každém kroku. Moderní klimatizované pokoje s balkony, výborná kuchyně, prostorné wellness centrum s bazénem apod., to vše zpříjemní pobyt.

přečíst

Villa Regenhart - Relaxace jako na zámku!

23. 3. 2020

Villa Regenhart byla původně budovou textilní továrny, nicméně v roce 2016 byla po náročné a citlivé rekonstrukci upravena na wellness hotel, kde jsou poskytovány služby na nejvyšší úrovni. Ubytování je zajištěno v prostorných, designových pokojích. Gastronomie je již za několik let vyhlášena a o překrásném wellness centru není snad ani třeba psát. Věřte, že když zvolíte Villu Regenhart jako místo k wellness pobytu, budete jen spokojeni.

přečíst

Hotel Ostrov

6. 3. 2020

Čtyři hvězdičky si hotel Ostrov za poskytované služby právem zaslouží. Ať už se jedná o moderní pokoje s nádherným výhledem do okolní krajiny, či velkorysé wellness centrum s úžasným bazénem, nebo restauraci připravující prvotřídní pokrmy. Užít si wellness víkendový pobyt v hotelu Ostrov je trefa do černého. Výhodou je i skutečnost, že pobyt nemusí být pouze o wellness, ale je možné ho strávit i aktivní turistikou v okolí Českého Švýcarska.

přečíst

Karlovy Vary

20. 2. 2020

Karlovy Vary jsou překrásné lázně, do kterých se vždy jezdilo na lázeňské pobyty a v posledních letech nově i na kratší wellness pobyty. Zastoupení hotelů je v nich obrovské, vybírat mohou klienti od běžných až po naprosto luxusní. Pokud se je rozhodnete navštívit, určitě nesmíte zůstat pouze na hotelu a vydejte se na historickou kolonádu. Ochutnat je možné všechny ze dvanácti pramenů a vyhlášený třináctý lze zakoupit snad v každé restauraci či kavárně.

přečíst

Hotel Continental v Mariánských Lázních

7. 2. 2020

Hotel Continental je ideálním místem pro strávení wellness pobytu v centru města. Za příznivou cenu zde klienti dostanou výborné služby poskytované pod jednou střechou a to včetně vnitřního bazénu. V nabídce můžete vybírat od kratších víkendových pobytů, až po standardní týdenní wellness pobyty. Vyjma běžných procedur si pobyt můžete ozvláštnit ayurvédskou masáží. Nechte starosti všedních dní doma a vyražte si do Mariánských Lázní.

přečíst

Hotel Radun v Luhačovicích

24. 1. 2020

Hotel Radun v Luhačovicích je menší boutique hotel sídlící v precizně zrekonstruované funkcionalistické vile v klidné části lázní, ovšem s velmi dobrou dostupností na lázeňskou kolonádu. V nabídce nechybí wellness pobyty, či víkendové pobyty, které jsou hosty výborně hodnoceny. Vybavení hotelu je na nejvyšší možné úrovni a předností jsou např. i vlastní podzemní garáže. Zažijte atmosféru 30. let a užijte si pobyt v Radunu.

přečíst

Hotel Millenium v Karlových Varech

10. 1. 2020

Pokud plánujete wellness pobyt, určitě byste se měli více dozvědět a zapřemýšlet o přednostech hotelu Millenium v Karlových Varech. Mladý, moderní hotel nabízí zajímavé wellness pobyty. Veškeré služby včetně procedur a wellness centra jsou poskytovány přímo v hotelu bez nutnosti docházet. Hosté si chválí i kvalitní ubytování a dobré jídlo. Když k tomu přidáme výhodné ceny pobytových balíčků, určitě stojí hotel Millenium za zamyslění.

přečíst

Hotel Sun v Mariánských Lázních

30. 12. 2019

Hotel Sun v Mariánských Lázních se nachází v jedné z nejstarších lázeňských budov. Je umístěn na nejlepším místě v centru lázní, hned u lázeňské kolonády a zpívající fontány. Všem hostům bez rozdílu se naskýtá krásný výhled na okolní historické domy a park. V nabídce hotelu máme atraktivní vícedenní lázeňské pobyty, ale i víkendový wellness pobyt a relaxační pobyt na tři noci. To vše ve standardu 4* hotelu za atraktivní ceny.

přečíst

Hotel Galatea ****

16. 12. 2019

Hotel Galatea u Mladé Boleslavi se řadí mezi přední české luxusní hotely. Nedávno prošel celkovou rekonstrukcí do vysokého standardu 4* a nabízí veškeré služby na nejvyšší úrovní. Díky komplexnímu vybavení zahrnujicí i privátní wellness, nebo ojedinělou Galerii vin Po Skleničce je jako stvořený pro úžasné wellness víkendové pobyty. V nabídce najdete jak standardní wellness pobyty, či dámské pobyty, tak zážitkové pobyty se zaměřením na degustace vín.

přečíst

Lázně Mšené

4. 12. 2019

Lázně Mšené se v posledních několika letech dostávají do popředí v oblíbenosti ze strany hostů všech věkových kategorií. Výhodou je jak jejich ideální poloha nedaleko Prahy, tak i komorní atmosféra, která vybízí k naprostému relaxu. V dnešní uspěchané době je to pro většinu hostů zajisté velkým plusem. V Lázních Mšené jsou specialisté na lázeňské pobyty, ale v nabídce jsou samozřejmě i wellness pobyty. Své si zde najde každý.

přečíst

Za léčivými účinky mořské vody do Lázeňského domu Perla***s

22. 11. 2019

Lázeňský dům Perla se nachází v nejmladších tuzemských lázních a to v Lednici, kde jsou pouze dva lázeňské hotely a Perla je jedním z nich. V nabídce najdete wellness pobyty, víkendové pobyty, ale samozřejmě i týdenní lázeňské pobyty. Zázemí hotelu je dobře vybavené, ať už je to velký vnitřní bazén, sauny, nebo balneo se všemi druhy lázeňských procedur. Vše naleznete pod jednou střechou a není potřeba nikam docházet.

přečíst

Dárkové poukazy na pobyty

12. 11. 2019

Vánoce se nezadržitelně blíží a nastává čas vymýšlení dárků pod stromeček. Abychom Vám to co nejvíce zjednodušili, jsme tu s nabídkou dárkových poukazů na wellness pobyty, víkendové pobyty, ale např. i pobyty pro seniory pro rodiče. Nabídku máme skutečně velmi širokou a tak je z čeho vybírat a věříme, že si vybere i ten nejnáročnější klient. Vybírejte radost z pohodlí domova a nechte se insipirovat skvělými nabídkami.

přečíst

Janské Lázně – Lázeňský dům Terra

30. 10. 2019

Janské Lázně leží ve východních Čechách v horském prostředí Krkonoš. Kromě léčení v podobě lázeňských pobytů je možné v krásném hotelu Terra strávit pár dní při víkendovém pobytu, nebo si udělat více času na wellness pobyt. Pro všechny typy pobytů jsou lázně výborně vybaveny, ať už jde o kvalitní balneo, wellness centrum s bazénem plným termální vody, nebo o sportovní vyžítí.

přečíst

Proč je dobré jezdit na wellness pobyty?

18. 10. 2019

V dnešní uspěchané době, kdy musíme mít vše hned teď a být nejlepší by si měl každý najít chvilku času a uvědomit si, že zvolnit je krásné a přitom přirozené. Často se to podaří, když se zbavíme všedních starostí a vyrazíme pryč z domova, například na wellness pobyt. Hned si uvědomíme, že neustálé se honění za úspěchy je vlastně zbytečné a k životu nám stačí málo. Najděte si párkrát do roka čas a zpomalte, třeba se Vám změní pohled na život.

přečíst

Františkovy Lázně

8. 10. 2019

Františkovy Lázně jsou krásné menší lázně s historickou atmosférou jednotné architektury. Síla léčivých minerálních pramenů a místní rašeliny je známá a proto jsou lázně hojně využívány jak pro delší lázeňské pobyty, tak pro víkendové wellness pobyty. V nabídce máme celou řadu hotelů od standardních až po hotely pro náročnou klientelu. Užít si lázně můžete přesně podle svých představ.

přečíst

Jak se vypořádat s podzimní únavou?

27. 9. 2019

Většina z nás se na nadcházející období vůbec netěší. Po krásném létě přicházejí ranní mlhy, deštivé počasí a citelně nižší teploty. Když do toho přijdou vytrvalé deště, rovná se to hotové pohromě. Abychom před zimou toto období ustáli bez nachlazení a v dobré psychické kondici, doporučujeme se řídit radami v tomto článku. Budeme rádi, pokud pro Vás budou naše rady přínosem.

přečíst

Hotel Studánka

17. 9. 2019

Wellness hotel Studánka je moderní hotelový komplex postavený na místě s dlouhou lázeňskou historií. Pod jednou střechou zde naleznete hotelové ubytování ve standardu 3* a 4*, plnohodnotné wellness centrum se saunami, bazénem a relaxační zónou. Samozřejmostí je balneo centrum, kde jsou poskytovány procedury obsažené ve wellness pobytech. Resort je umístěn uprostřed krásných lesů, proto jsou zde pobyty velice oblíbené.

přečíst

Spa Hotel Felicitas v Poděbradech

6. 9. 2019

Lázně Poděbrady nabízí mnoho možností ke strávení pobytu, ale pouze pár hotelů patří na špičku ve službách a jedním z nich je Spa hotel Felicitas. Moderní hotel je umístěn přímo na hlavní promenádě, odkud je to všude blízko. Pro lázeňské a wellness pobyty je vybaven po všech stránkách a všechny služby se odehrávají tzv. pod jednou střechou, proto je ideální volbou pro strávení volna.

přečíst

Hotel Mesit *** v Beskydech

27. 8. 2019

Hotel Mesit patří již dlouhou dobu mezi stálice vyhledávaných hotelů v oblasti kolem Rožnova pod Radhoštěm v srdci Beskyd. Na své si zde přijdou jak milovnící krásné horské přírody, tak ti, kteří přijeli jen na pár dni nic nedělat a maximálně si odpočinout v dobře vybaveném wellness centru či vyhřívaném bazénu. Nabídka pobytových balíčků je široká a za rozumné ceny.

přečíst

Mariánské Lázně

16. 8. 2019

Patříte mezi milovníky wellness pobytů a zatím se Vám nepodařilo navštívit Mariánské Lázně? To byste měli rozhodně rychle napravit. V místních lázních je nespočet hotelů splňujících nároky skromných i náročných klientů. Lázeňské parky plné vzrostlých stromů, léčivé prameny na každém kroku, kolonáda a hlavně Zpívající fontána, to vše tvoří z Mariánských Lázní úžasné město.

přečíst

Hotel Zlatá Hvězda v Třeboni

6. 8. 2019

Lázeňské město Třeboň stojí za návštěvu a nejlépe si na něj vyčleňte pár dní, abyste mohli absolvovat některou z procedur s využitím léčivé rašeliny. Jednou z možností, kde strávit příjemný pobyt je hotel Zlatá Hvězda, který je přímo na historickém náměstí. Budova v renesančím stylu s krásným výhledem na střed města je moderně zrekonstruovaná a nabízí veškerý komfort na jednom místě.

přečíst

Wellness pobyty u vody

26. 7. 2019

Léto je v plném proudu, teploty v dnešních dnech atakují 35 stupňů a vy stále nemáte vybranou dovolenou? Pokud byste chtěli spojit wellness pobyt s koupáním u vody, dovolili jsme si pro Vás vytipovat několik hotelů napříč republikou. V letních dnech totiž každý ocení možnost koupat se venku a ne jen pouze v hotelovém bazénu, který je ideální volbou pro zbytek roku.

přečíst

Hotel Lafonte v Karlových Varech

15. 7. 2019

Lázně Karlovy Vary jsou notoricky známé každému. Někomu s ohledem na filmový festival, většině určitě ve spojení s lázeňskými pobyty a léčivými prameny. Oblíbenost je znát i na velkém počtů hotelů, ale ne všechny mají tak kvalitní služby v poměru s cenou jako hotel Lafonte. Pokud jste o něm ještě neslyšeli, budeme rádi, když se o něm dozvíte více v krátkém článku.

přečíst

Dovolená na horách

4. 7. 2019

Nejen do lázní jezdíme na wellness pobyty. Někteří spojí aktivní dovolenou na horách s relaxem. Po dlouhém dni na tůře a poznávání okolí hosté ocení možnost zajít si na masáž nebo si zaplavat v bazénu. Dnes mezi standardní vybavení hotelů patří i sauny, vířivky apod. Chození po horách nebo lyžovaní v zimních měsících již není pouze o námaze, ale i o zaslouženém odpočinku.

přečíst

Lázně Luhačovice

24. 6. 2019

Více než 300 let jsou Luhačovice známé hlavně díky minerálním pramenům. Všichni si určitě vybaví pramen Vincentka, ale i krásný udržovaný lázeňský park, historickou kolonádu, nebo Jurkovičovu architekturu. Kdo jednou místní lázně navštívil, rád se vrací za nezapomenutelnou lázeňskou atmosférou, která dělá lázeňské pobyty v Luhačovicích atraktivní.

přečíst

Hotel Vega

14. 6. 2019

Klienty velmi oblíbený rodinný hotel Vega leží v klidném prostředí s překrásným výhledem na luhačovickou přehradu. Je ideální volbou pro klienty, kteří chtějí navštívit lázně, užít si prameny, kolonádu a atmosféru Luhačovic, ale také ticho a relax u bazénu. V hotelu Vega mají v nabídce velké množštví rozmanitých pobytových balíčků, užít si tu můžete wellness pobyt, ale stejně tak i pobyty pro seniory ve všední dny.

přečíst

Lázně Poděbrady - lázně na srdce

6. 6. 2019

Když se řekne Poděbrady, asi každému se hned vybaví lázně na srdce a známá pramenitá voda Poděbradka. Nicméně v tomto krásném městě jehož středem protéka Labe si můžete vyjma léčebných pobytů užít i pohodový wellness pobyt. Přinášíme Vám krátký pohled z historie do dnešních dnů na jedno z nejvíce oblíbených lázeňských měst.

přečíst

Resort Svatá Kateřina

5. 6. 2019

Představujeme Vám zcela nový ájurvédský pavilon v Resortu Svatá Kateřina na Vysočině. V minulých dnech došlo k rozšíření areálu o jedinečný pavilon společně s krytým bazénem a wellness centrem. Novinku, která výrazně zvyšuje atraktivitu, přivítají zajisté všichni návštěvnící tohoto ojedinělého resortu nacházejícího se v ničím nerušeném prostředí uprostřed vzrostlých lesů.

přečíst

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace