Lázeňské pobyty

Zvolte cenu

od 3 600 Kč do 46 340

Zvolte počet dní

Strava

Součásti pobytu

Další služby

Zvolte lokalitu

Lázeňské pobyty - dopřejte si starostlivou péči 

Máte zdravotní problémy, ale váš lékař nad tím mávne rukou? Cítíte se ochable, bez energie a chuti do života? Vyzkoušejte lázeňské pobyty.

Vždyť lázně vám nemusí předepisovat lékař, vy si je zaplatíte sami. Občas si zajdete na masáž, ale není to tak časté. Lázeňské pobyty jsou naprosto něco jiného. Nasajete atmosféru lázní, kde se o každého dobře starají. Tady poznáte, že to jsou skuteční profesionálové. A zažít týden různých procedur, uvidíte, že se budete cítit jako znovuzrozeni.  Lázně to není jen pití minerální vody, dnešní lázeňství dokáže z těla vyhnat toxiny a obnovit sílu vašich svalů a kostí. 

Velká nabídka pobytů a hotelů - vyberte si

V naší nabídce je na 1200 různých pobytů ve více než 170 hotelích nejlepších českých lázní. Vyberte si například lázeňské pobyty v nenápadných, ale hezkých městečkách, kde si všichni znají a lázeňský host je tam pánem. Poznáte opravdu domácí péči a budete se tam cítit jako doma.  Byli jste někdy v Lázních Bělohradu nebo Lázních Mšené? Například v Lázních Mšene existují lázně již od roku 1796. V nabídce mají nejrůznější koupele a rozmanité masáže. A navíc jsou experti na léčbu pohybového aparátu.  Lázeňské pobyty v Lázních Bělohradu zase využívají místní rašelinu. Dá se v ní i koupat a je to velice příjemné.

Lázeňské pobyty lákají i kvůli společenskému ruchu a zábavě

Lázeňské pobyty ale nejsou jen ve skromných sídlech. Máte rádi čilý společenský život a chcete být ve středu lázeňského života? Pak jsou pro vás ideální lázeňské pobyty ve vyhlášených lázních. Co třeba Karlovy Vary, Františkovy Lázně, Mariánské Lázně nebo Priessnitzovy lázně Jeseník? Věděli jste, že třeba v Karlových Varech je 79 minerálních pramenů a 13 z nich se využívá k pitné kúře. Vždyť kdo by při návštěvě tohoto města neochutnal alespoň jednou některý ze slavných pramenů na lázeňské kolonádě? I vy to určitě musíte zkusit. Ve Františkových lázních mají zase rašelinu, do které se můžete zabalit. Pomáhá to kloubům a kostem.

Je libo koupel nebo slatinný zábal?

Lázeňské pobyty vám opravdu pomohou. Strávit v lázních týden a využít různé léčebné procedury - to vaše tělo určitě ocení a vy dostanete vzpruhu na další měsíce či roky. Můžete mít nejrůznější zábaly - parafinový, slatinný či s přídavkem medu. Speciální rašelina v některých lázních pomalu vede teplo, takže tělo se nádherně prohřívá a příznivě působí na celý pohybový aparát. Lázeňské pobyty nabízejí masáže z celého světa, například thajské masáže či s lávovými kameny. Vyzkoušeli jste někdy exotické havajské masáže? Některé lázeňské pobyty však nabízejí úplné speciality. Slyšeli jste například o pivních lázních? Podívejte se i na wellness pobyty.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace