ASTORIA Hotel & Medical Spa v Karlových Varech

6. 2. 2023

Wellness pobyt na nejlepší adrese v Karlových Varech

Ta pravá lázeňská atmosféra

Jsou hotely které se nacházejí na klidných místech daleko od všeho ruchu a nabízejí tak svým klientům dostatečné pohodlí, klid a ničím nerušený průběh lázeňského pobytu. Pak tu jsou ale hotely, které profitují ze svého umístění a nacházejí se naopak v centru všeho dění, jedním z nich je i Astoria Hotel & Medical Spa, který se nachází v samotném historickém centru Karlových Varů, doslova na Mlýnské kolonádě. Takže pokud patříte do této skupiny lázeňských hostů a rádi využíváte benefity spojené s takřka dokonalou lokací, je pro Vás Hotel Astoria tou pravou volbou. V okolí se nachází krom Mlýnské kolonády další zajímavá místa, díky kterým jsou Karlovy Vary tak oblíbené. Vřídelní a tržní kolonáda, ikonické hotely, nespočet útulných kaváren čekající na Vaši návštěvu a mnoho dalšího.

Astoria Hotel & Medical Spa - Nádherný výhled na Mlýnskou kolonádu

Dokonalé ubytování s kouzelným výhledem

Astoria Hotel & Medical Spa je komplexem 5ti propojených a zrekonstruovaných historických budov, které se pyšní krásnými exteriéry korespondující s okolní památkovou zónou a dechberoucími interiéry plnými obrazů, umělecky zdobených schodišť a designového nábytku. S celkovou kapacitou 142 pokojů patří hotel mezi významné ubytovací kapacity v celých Karlových Varech. Vzhledem k rozmělněný do 5ti budov však nehrozí rušení pohodlí. Jednolůžkové, dvoulůžkové a třílůžkové pokoje jsou rozděleny do několika kategorií, přesněji se jedná o pokoje typu economy, superior, comfort a comfort plus. Všechny pokoje prošly kompletní rekonstrukcí a proto nabízejí hostům čtyřhvězdičkový standard. Jsou bez rozdílu vybaveny moderním designovým nábytkem a liší se tak pouze svou velikostí a případným výhledem na Mlýnskou kolonádu.

Astoria Hotel & Medical Spa - vnitřní bazén

Služby se zde dokonale doplňují

Jeden z hlavních aspektů vedoucích ke spokojenému prožití wellness pobytu v Hotel Astoria splňuje dle nás na jedničku a je to komfortní ubytování. Ale jak je na tom stravování a samotný wellness? Stravování jež je součástí pobytových balíčků je podáváno v hotelové restauraci s kapacitou 155 míst a krásnými výhledy na Mlýnskou kolonádu. Tedy jak při snídani, tak i večeři se můžete kochat okolím hotelu a je Vám k dispozici teplý i studený bufet, ze kterého si vybere každý gurmán. Zdarma je podávána voda či čaj. Taktéž hotelové wellness služby jsou na odpovídající úrovni a jelikož je Astoria Hotel & Medical Spa zdravotnickým zařízením můžete se spolehnout na kvalitní péči a vysokou profesionalitu místních specialistů. V rámci pobytu můžete po celou dobu využívat hotelový bazén, finskou saunu či vybírat z široké nabídky wellness procedur. Hotel se samozřejmě snaží své služby neustále posouvat dopředu, a aktuálně je již po rekonstrukci Wellness centrum s novým bazénem, saunovým světem a odpočívárnou. 

Astoria Hotel & Medical Spa - solná jeskyně

Lázeňské město mnoha tváří

Troufáme si říct, že pro wellness pobyt v Karlových Varech těžko naleznete lepší místo. Jednak je to díky téměř dokonalému umístění, špičkovým službám a také velmi ochotnému personálu. Máte v rodinně domácího mazlíčka? Nevadí, ten samozřejmě může dorazit s Vámi, za menší poplatek jsou v hotelu vřele vítáni. Další plusem je hotelové parkování, avšak pouze s omezenou kapacitou, proto doporučujeme včasnou rezervaci. Karlovy Vary to není jen lázeňské centrum a kolonády, ale i okolní lázeňské parky či lesy, které jsou ideální pro krátké relaxační procházky. Preferujete radši cyklistiku? V hotelu si můžete zapůjčit kolo a vydat se poznávat lázně tímto způsobem! Každý dává přednost něčemu jinému, někdo upřednostňuje přírodu, jiní zase památky a někdo kavárny, všichni si najdou to své.

Zpět

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace