Design Hotel RomantiCK v Třeboni

7. 8. 2022

Květinová relaxace v Třeboni

V blízkosti historického centra

V jihočeské Třeboni, která je široké veřejnosti známa především kvůli své krásné okolní přírodě a velkému počtu rybníků, se nedaleko od historického centra, cca 5 minut chůzí, nachází útulný Design Hotel RomantiCK. Jedná se o komorní designový hotel s 26ti pokoji, hotelovou relaxační zónou, vyhlášenou restaurací a především velice ochotným personálem. Hotel je plně bezbariérový, má všechna patra dostupná výtahem a svým hostům nabízí možnost parkování na hlídaném hotelovém parkovišti. Hotel je vhodný pro všechny věkové kategorie hostů, kteří mohou vybírat z pestré nabídky pobytových balíčků. Navíc sebou můžete vzít i svého psího miláčka a vyrážet na společné procházky po romantickém Třeboňsku.

Design hotel Romantick - wellness

Všechny služby na jednom místě 

Jak již bylo řečeno, celková kapacita Design hotelu RomantiCK je 26 pokojů, které jsou rozděleny do několika kategorií. Všechny pokoje jsou moderně a vkusně vybaveny a poskytují svým hostům vše potřebné. Jsou podlahově vytápěné, se satelitní TV, Wi-fi připojením a velkými koupelnami. Některé pokoje disponují terasou a klimatizací, nabízejí tak skvostné výhledy na Třeboňské okolí. Každý pokoj je jedinečný a jinak barevný, pokoje jsou pojmenovány podle jihočeských květin, najdeme zde například Hortenzii či Magnolii nebo Konvalinku a Vlčí mák. Pokud se chystáte navštívit hotel se svým dítětem, je zde možnost zapůjčení dětské postýlky.

Design hotel Romantick - pokoje

Kopretina a Slunečnice

V tomto případě se již nejedná o názvy hotelových pokojů, ale o názvy hotelové restaurace a relaxační zóny. Kopretina je " řízková restaurace ", která se specializuje na tento náš národní pokrm. Můžeme se zde těšit na jednoduchou a poctivou českou gastronomii, která klade důraz na české suroviny. Stravování zde probíhá i v rámci pobytových balíčků, snídaně jsou formou bufetu a v případě polopenze jsou večeře výběrem z menu. V letních měsících je možnost posnídat na terase. Za to ve Slunečnici Vás čeká zasloužený odpočinek, své tělo můžete prohřát ve finské sauně s bylinnými nálevy, následně si dopřát uvolnění v teplém whirlpoolu nebo se svěřit do rukou profesionálních maserů.

Design hotel Romantick - sauna

Třeboň a její okolí stojí za návštěvu

Třeboň je krásné město a pyšní se ještě zajímavějším okolím, má tak svým návštěvníkům co nabídnout. Místní gastronomii plnou rybích specialit a jihočeských pokrmů. Bohatou sít cyklostezek proplétajících se mezi okolními rybníky, díky svému rovinatému profilu je pro to takřka dokonalá. Svá kola si můžete uschovat v hotelové kolárně. Další místa, která byste určitě neměli vynechat jsou náměstí s historickými budovami, místní renesanční zámek či zdejší rybník Svět, který je vyhledávaným hlavně v letních měsících, ale samozřejmě mnoho a mnoho dalšího. Pevně věříme, že krásné prostředí Třeboně v doprovodu výborných služeb Design hotelu RomantiCK Vás naplno uspokojí a budete odjíždět spokojeni.

Zpět

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace