Golf & Spa Resort Konopiště

1. 10. 2022

Nezapomenutelná relaxace v Českém Posázaví

Odpočinek v klidném prostředí

Necelých 40 kilometrů jižně od Prahy se nachází město Benešov a v něm Golf & Spa Resort Konopiště. Jak již napovídá název, tak se zde hostům nabízí skloubení relaxace s aktivním odpočinkem v podobě golfu například na místním 18ti jamkovém hřišti. Hotel je situován několik kilometrů od centra města v klidné části zvané Tvoršovice, zde je zasazen do prostředí plného zeleně, kde je obehnán golfovými hřišti a okolní nádhernou přírodou. Resort je díky své výborné dostupnosti z našeho hlavního města takřka dokonalým místem pro víkendové wellness pobyty. Celý resort Konopiště se skládá z celkem 18ti budov, které se rozkládají v rozlehlém areálu. Nalezneme zde dostatek ubytovacích kapacit, několik restaurací a také místní wellness centrum, které se rozprostírá na více něž 2.000 m².

Golf & Spa Resort Konopiště

Služby, na které jen tak nezapomenete

Resort Konopiště nabízí celkovou kapacitu závratných 135 dvoulůžkových pokojů ve více než 6ti objektech, do kterých patří i nově postavené golfové domky. Tyto luxusní dvoulůžkové pokoje jsou vybaveny dle čtyřhvězdičkového standardu, tak aby uspokojily všechny vaše potřeby. Nalezneme zde koupelny se sprchovým koutem, satelitní televizor , Wi-Fi připojení a ke zvýšení pohodlí na Vás na pokojích bude čekat župan společně s pantoflemi. Tak jako celý hotel jsou i všechny pokoje nekuřácké. Ubytování je zde na vysoké úrovni, není tomu jinak ani co se týče gastronomie. V areálu jsou hostům k dispozici dvě hotelové restaurace, Tee No. 19 a Steak House St. Florian, které zaručují gastronomický zážitek za doprovodu výborných vín.

Golf & Spa Resort Konopiště - procedury

2.000 m² odpočinku a relaxace

Ale co by to bylo za wellness pobyt, bez kvalitního odpočinku a regenerace. Jak jsme již psali výše, tak hotelové wellness centrum na více než 2.000 m² nabízí svým hostům mimořádné možnosti odpočinku. Součástí každého pobytového balíčku je volný vstup do wellness centra po celou dobu pobytu. A to jednak do bazénové části, kde je Vám k dispozici venkovní i krytý bazén, dále whirlpool a vířivá solná jeskyně, tak také do saunové části zdejšího wellness centra, kde můžete prohřát své tělo v páře či suché sauně. V resortu kladou také velký důraz na wellness či beauty procedury, můžete tedy v rámci pobytových balíčků i mimo ně vybírat ze široké nabídky.

Golf & Spa Resort Konopiště

Benešov a jeho okolí

Ve volných chvílích se můžete vypravit do nedalekého centra Benešova, kde stojí za návštěvu místní dominanta, kterou je zámek Konopiště se svou nádhernou růžovou zahradou a zámeckými parky. Pokud nejste zrovna historicky založeni, mohla by Vás naopak zaujmout prohlídka Benešovského pivovaru Ferdinand a především pak ochutnávka zdejší produkce. Okolí Benešova také vybízí k cyklotoulkám po nádherném okolí Posázaví, na recepci Vám rádi doporučí ty nejoblíbenější trasy. Dovolujeme si tvrdit, že Golf & Spa Resort Konopiště uspokojí i ty nejnáročnější z Vás a pokud právě i Vy toužíte po aktivním a zároveň relaxačním pobytu, jste zde na správném místě.

Zpět

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace