Harvey Spa Hotel ve Františkových Lázních

24. 2. 2023

Jedinečný zážitek ve Františkových Lázních

Trefa do černého!

O Františkových Lázních jsme toho napsali již mnoho, pro bližší seznámení s těmito lázněmi si můžete pročíst jeden z našich prvních článků ve wellness magazínu, kde tyto lázně podrobněji představujeme. V dnešním článku bychom se však rádi zaměřili na konkrétní doporučení ubytování, v případě, že se v budoucnu rozhodnete Františkovy Lázně navštívit. Rádi bychom Vám představili místní luxusní čtyřhvězdičkový Harvey Spa Hotel, který nalezneme v klidné lokalitě plné zeleně na okraji lázeňské zóny v prostředí krásných lázeňských parků. Hotel je právem považován za jednu z nejlepších možností pro pobyt v celých lázních. Není se také čemu divit, jelikož se pyšní krásnými exteriéry i interiéry, nabízí nadstandardní ubytování a dokonalé služby, v neposlední řadě nesmíme opomenout bohatě vybavené hotelové wellness centrum, kde se Vám dostane zasloužené relaxace. Naleznete zde vše, co je potřeba k prožití dokonalého wellness pobytu.

Spa & Kur hotel Harvey - pokoj

Čtyřhvězdičkový standard

Harvey Spa hotel jak ho známe dnes, prošel v nedávných letech kompletní a důkladnou rekonstrukcí, kdy se historické budově z období 20. let minulého století vrátil její původní lesk. Dnes nabízí všechny možné služby, které byste hledali v hotelu této kategorie, samozřejmě vše pod jednou střechou. Pro hotelové hosty je po celou dobu k dispozici hlídané parkoviště s dostatkem míst bez potřeby předešlé rezervace. Jelikož jsou v nabídce pobytových balíčků i lázeňské pobyty a pobyty pro seniory, tak je samozřejmostí bezbariérový přístup a dobrá dostupnost všech nabízených služeb výtahem. Po Vašem check-inu v hotelové recepci se odeberete do jednoho ze 107 pokojů, které má hotel k dispozici. Pokoje jsou řazeny do několika kategorií, od standardních po pokoje superior plus. Všechny pokoje jsou prostorné, velmi tiché, a především moderně zařízené, tak aby hostům nic nechybělo. Standardem je vysokorychlostní internet, satelitní televizor nebo například trezor. V případě zájmu je možné zvolit pokoj s balkónem či terasou.

Spa & Kur hotel Harvey - bazén

Wellness a lázeňské pobyty pro každého

I v Harvey Spa Hotelu se vydali cestou bohaté nabídky nejrůznějších wellness a lázeňských pobytů, kde si každý přijde na své. Je možné vybírat z nabídky krátkodobých pobytů, kdy na Vás čeká intenzivní víkendový pobyt nebo můžete strávit pár příjemných dnů se svou drahou polovičkou během romantického pobytu. Na své si přijdou i dámy, pro které je zde připravený beauty pobyt pro zkrášlení a omlazení. Pokud se rozhodnete ve Františkových Lázních strávit delší dobu, jsou pro Vás připraveny pobyty na 6 a 7 nocí. Příjemným bonusem je volný vstup do hotelového wellness centra, který je součástí všech pobytových balíčků. Zrelaxovat můžete v plaveckém bazénu, finské a parní sauně či se oddat do rukou místních profesionálů a dopřát si jednu z mnoha nabízených wellness procedur. O Vaše stravování bude postaráno v klimatizované hotelové restauraci, kde je polopenze podávána formou bufetových snídaní a večeře výběrem z několika hlavních jídel. Pochutnáte si zde jak na mezinárodní tak na české kuchyni.

Spa & Kur hotel Harvey - masáže

Romantická atmosféra

Ač jsou Františkovy Lázně svou rozlohou menší oproti větším "kolegům" ze Západočeského lázeňského trojúhelníku, tak to dostatečně dohánějí svými službami a především nezaměnitelnou atmosférou, kterou na vlastní kůži pocítí každý při návštěvě historického centra lázní. Město je plné krásně zrekonstruovaných historických budov s lázeňskými kolonádami, pavilony ukrývající vyvěrající minerální prameny a dalšími památkami. Lázně samotné jsou poté obklopeny krásnými lázeňský parky a lesoparky, které naskýtají ideální podmínky pro klidné procházky. Co by to ale bylo za procházku, bez krátké zastávky na výbornou kávu a něco sladkého? V lázních je nespočet vyhlášených kaváren a dalších podniků, které se již zajisté těší na Vaši návštěvu. Pokud se rozhodnete navštívit Františkovy Lázně a především Harvey Spa Hotel, tak Vás čeká příjemně strávený čas se spoustou pozitivních vzpomínek. Teď už jen stačí vybrat ten správný pobyt.

Zpět

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace