Hotel Concertino v Jindřichově Hradci

14. 9. 2022

Klenot z jižních Čech

Relaxace v podzámčí

Hotel Concertino Zlatá Husa Vás přivítá v Jindřichově Hradci v jednom z nejkrásnějších měst jižních Čech. Tento čtyřhvězdičkový hotel se nachází přímo v samém historickém centru města na dosah místní dominantě rybníku Vajgar. Pobyt v hotelu Concertino je vhodný pro všechny možné příležitosti, uvolňující dámskou jízdu, relaxační prodloužený wellness víkend či jen tak pro milovníky historie v kombinaci s odpočinkem. Proč zrovna historie? Jelikož pouze pár stovek metrů od hotelu se nachází jeden z největších zámků v České republice, který opravdu stojí za návštěvu. Tento rodinný hotel nabízí svým hostům komfortní ubytování, širokou nabídku pobytových balíčků, bezbariérový přístup a možnost parkování v hotelových podzemních garážích.

Komfortní pokoje v hotelu Concertino Zlata Husa

Vysoká kvalita služeb

První noc Vašeho pobytu budete usínat v jednom ze 37 komfortních pokojů, které jsou poté rozděleny do tří kategorií. Pokoje typu Standard, Superior a Deluxe, všechny tyto pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou se sprchovým koutem či rohovou vanou, satelitním televizorem, Wi- fi připojením, trezorem a minibarem. Po probuzení se můžete těšit na vydatnou snídani v hotelové restauraci s možností posnídat na venkovní terase. Snídaně jsou podávány formou bohatého bufetu, kdy si každý přijde na to své oblíbené. Večeře jsou poté servírovány v restauraci Concertino. Hotel se také pyšní vyhlášenou restaurací Zlatá Husa, která nabízí jihočeské speciality a výborná česká piva.

Wellness masáže v hotelu Concertino Zlata Husa

Návrat ztracené energie

V hotelu Concertino si maximálně odpočinete a zapomenete na všechny Vaše starosti. Ve skromném hotelovém wellness si užijete různé relaxační wellness procedury či se dokonale uvolníte v privátní sauně za doprovodu příjemné hudby. O Vaše pohodlí se postarají místní profesionálové, kteří k dosažení maximálního prožitku a uvolnění používají pouze přírodní produkty. Kombinace těchto prvků je součástí každého nabízeného balíčku z hotelové nabídky. V hotelu můžete odpočívat i aktivně, například Vám zde zapůjčí cyklistická kola a dají tipy na zajímavé cyklostezky.

Historické centrum Jindřichova Hradce

Krásy jižních Čech

V Hotelu Concertino, tak jako v celém Jindřichově Hradci panuje klidná atmosféra. Žádný spěch, žádný shon a k tomu krása historického města a přilehlého okolí plného památek. Není to náhoda, že se o tomto městě říká, že je to perla jižních Čech. Svým návštěvníkům toho má hodně co nabídnut a v případě, že Vám nebudou stačit městské a přilehlé památky je to jen kousek do dalších krásných historických jihočeských měst kterými jsou Třeboň a Telč. Co si tedy více přát? Ochotný personál, nádherné město se zajímavými místy, nespočet historických památek, dokonalé služby a vyhlášená gastronomie.

Zpět

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace