Hotel Continental v Mariánských Lázních

24. 11. 2023

Čtyřhvězdičkový hotel na výborném místě v centru lázní.

Dobrá dostupnost jak do hotelu, tak následně do centra dění

Mariánské Lázně jsou druhé největší české lázně a tomu odpovídá i velký počet lázeňských hotelů ve městě. Jedním z nich je čtyřhvězdičkový hotel Continental. Je umístěn přímo v samotném centru, kousek od kolonády a parků, má tedy ideální polohu, všude se dostanete pohodlně chůzí. I přesto, že se hotel nachází v centru, nabízí pro hotelové hosty parkování na 13 stáních. Ti, kteří k dopravě raději volí veřejné prostředky, se bez problému dostanou do hotelu MHD, které staví kousek od domu.

Hotel Continental - interiér

Nápaditá architektura dodává budově lesk

Hotel Continental tvoří dvě hlavní budovy, Aida a Tosca, které spojuje objekt wellness centra Alexandrie. Celkem je k dispozici 41 pokojů dvou kategorií, jedná se tedy o středně velké ubytovací zařízení, ve kterém nejsou hosté anonymní, ale i tak mají pocit dostatečného soukromí. Všechny pokoje mají precizní vybavení. Krásné koupelny se sprchou, vysoušeče vlasů, župany, trezory, minibary atd., zkrátka zde hosté naleznou vše co se patří v hotelu této kategorie. Internet zdarma po celém hotelu je dnes již standardem. Stejně jako celý hotel, i pokoje jsou striktně nekuřácké. Služby v den příjezdu můžete začít využívat od 14 hodin a do 11 hodin v den odjezdu.

Hotel Continental - bazén

Wellness centrum a bazén v hotelovém centru Alexandrie

Spojení ubytování a wellness či lázeňských služeb se osvědčilo také v Mariánských Lázních a proto nemohl hotel Continental zůstat opodál. Wellness pobyty mají vždy v ceně ubytování polopenzi a celou řadou procedur, které jsou prováděny profesionálně proškolenými pracovníky. Vyjma běžných masáží, koupelí či zábalů, můžeme doporučit Ayurvédskou masáž bylinnými měšci. K relaxaci lze využít i finské sauny s relaxační místností, nebo si lze zaplavat v bazénu s protiproudem. To vše přímo v hotelu bez nutnosti docházet jinam. Na přání je možné objednat konzultace zdravotního stavu s hotelovým lékařem.

Hotel Continental - restaurace

Restaurace Rigoletto zpříjemní wellness pobyt dobrým jídlem

Bez dobrého jídla je dovolená vždy poloviční, proto se v místní hotelové restauraci kuchaři starají, aby Vám chutnalo. Pokrmy připravují ve formě mezinárodní a české kuchyně. Překážkou není žádné dietní omezení, jako bezlepkové, vegetariánské či pro diabetiky. Rigoletto je otevřeno denně od 7 do 22 hodin. Kromě stravování můžete restauraci využít k posezení u výtečné kávy a zákusků vlastní výroby.

Hotel Continental - ubytování

Mariánské Lázně jsou plné zeleně a pramenů, nudit se nebudete

Jedním z plusů hotelu Continental v Mariánských Lázních je jeho poloha. Po příjemných procedurách a dobrém obědě se můžete vydat na nedalekou promenádu s prameny. Odpočívat na lavičce v některém z krásných lázeňských parků. Večer si zajít na představení Zpívající fontány a nebo si zajet na výlet do okolí. Ve městě je toho spoustu k vidění. Víkend Vám nebude zajisté stačit, ale co nestihnete prvně, můžete napravit při další návštěvě. Šťastnější z nás, co mají na volno delší dobu si ho užijí na maximum, protože si na každý den naplánují úplně jiný zajímavý program. Hotel Continental je dobrou „základnou“ v Mariánkách.

Zpět

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace