Hotel Lafonte v Karlových Varech

17. 5. 2023

                                                                            Dokonalé služby v moderním hotelu na klidném místě Karlových Varů

Dostupnost do centra lázní je předností

Hotel Lafonte není pouze jedním z mnoha hotelů ve věhlasných Karlových Varech s nálepkou nedostupných lázní, ale je to příjemný hotel nabízející služby na velmi vysoké úrovni, ovšem za přijatelné ceny pro tuzemskou klientelu. Moderní hotel leží na dobře dostupném místě, pár minut od samotného centra města s možností parkování v hotelových garážích s kamerovým systémem. Jedná se o velkou devízu, která je v místních lázních ceněna. Zapomenout tedy můžete na tradiční problémy s parkováním. Pro návštěvu centra lze využít možnosti pohodlné dopravy MHD, nebo se projít krátkou procházkou.

Hotel Lafonte - pokoj

Na pokoji Vám nebude nic chybět

Pokud si nepotrpíte na přelidněné hotely, je hotel Lafonte správnou volbou. Celková kapacita hotelu je pouhých 26 dvoulůžkových pokojů s vlastním sociálním zařízením, fénem, WC, telefonem, satelitní televizí, trezorem, minibarem, zkrátka vším potřebným na co si vzpomenete. Pokud by Vám přeci jenom něco chybělo, nebo byste potřebovali s čímkoliv poradit, můžete se obrátit na nonstop hotelovou recepci. Plusem je i výtah, kterým se pohodlně dostanete do všech hotelových prostor.

Hotel Lafonte - bazén

Wellness centrum, bazén, restaurace...

Pro většinu klientů je důležitý komfort a ten je zde samozřejmostí. Hotelová restaurace, která je otevřena pro hosty po celý den je využívána pro snídaně formou bufetu i pro obědy a večeře. V menu naleznete jak tradiční regionální pokrmy, tak oblíbená jídla světové kuchyně. Lokální suroviny jsou v dnešní době již standardem. Po dobrém jídle je čas na odpočinek a pro ten je v hotelu vnitřní bazén s protiproudem vyhřátý na 32 °C. Nerušeně relaxovat lze v privátním whirpoolu, nebo sauně. Celé wellness centrum je otevřené denně od 7 do 22 hodin. Součástí všech pobytů jsou wellness procedury, které lze na místě i přiobjednat. Thajské masáže, bali masáže, kleopatřina koupel, ayurvédský bylinný zábal, i tyto netradiční procedury jsou společně s běžnými v nabídce wellness centra. V hotelu naleznete také kosmetické studio a kadeřnictví. Pro všechny milovníky lázeňských a wellness pobytů má hotel připravenou širokou nabídku pobytů od víkendových na dvě noci až po týdenní léčebné lázeňské pobyty.

Hotel Lafonte - masáže

Ve Varech je stále co dělat

V Česku nejsou známější lázně nežli Karlovy Vary, které dosahují světového formátu. Většinou se do Varů jezdí za léčivými účinky minerální vody, procházkami po kolonádě a bohatým kulturním programem a společenským životem. Místní lázně mají co nabídnout a lázenští hosté si toho jsou vědomi, proto se rádi vrací. Ti kteří tráví dovolenou, nebo lázeňský pobyt v místních lázních po několikáté, vyrážejí na výlety po okolí. Mezi tipy na výlet patří návštěva historického města a hradu Loket, který byl založen v roce 1234. Atmosféra malebného města linoucího se kolem řeky Ohře okouzlí každého. Historických míst k návštěvě je více, dále stojí za zmínku Klášter Teplá, hrad a zámek Bečov, zámek Kynžvart a další bychom mohli jmenovat. Ať už hosté přijíždí na víkendový pobyt za relaxací v hotelu, nebo měsíční komplexní léčbou, v Karlových Varech se nebudou nikdy nudit.

Zpět

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace