Hotel Mesit *** v Beskydech

3. 7. 2023

Relaxace v klidném prostředí Beskydské přírody

Horský hotel v srdci chraněné krajinné oblasti

Hotel Mesit leží na okraji horské obce Horní Bečva nedaleko Rožnova pod Radhoštěm. Nachází se přímo v ochranné zóně Beskyd uprostřed nádherné a klidné přírody. Beskydské pohoří vesměs tvoří pozvolné zalesněné kopce s oblými vrcholy, což z nich dělá ideální místo pro pěší turistiku. Hotel sám je poté díky své poloze skvělým startovacím bodem pro výlety po širém okolí, které je plné dobře značených turistických stezek. Necelých 500 metrů od něj leží přehrada Horní Bečva, kde lze například zakoupit povolenku k odchytu ryb, v letních měsících je ideálním místem na koupání a naopak v zimě ji lze využit k bruslení a dalším zimním radovánkám. Proto je hotel Mesit ideální jak pro letní, tak i zimní dovolenou a díky své výborné dostupnosti je vhodný pro všechny věkové kategorie.

Hotel Mesit

Příjemná atmosféra již více než 25 let!

Čtyřpatrový hotel s příjemnou atmosférou poskytuje kvalitní služby již přes 25 let. Celková jeho kapacita je 126 lůžek a nechybí zde ani 3 bezbariérové pokoje pro hosty, kteří mají problémy s mobilitou, samozřejmostí je výtah společně s bezbariérovým přístupem. Součástí všech pokojů je sociální zařízení, župan s přezuvkami, TV, lednice, bezpečnostní schránka a také připojení k hotelové WI-FI. Specialitou jsou potom rodinné pokoje, které jsou vybaveny vždy v určitém stylu, můžete tedy svůj pobyt se svými ratolestmi trávit například v africkém či automobilovém pokoji. Co se týče stravování, tak je pro hosty k dispozici denní bar vedle recepce a v přízemí hotelová restaurace, kde můžete ochutnat mistní speciality. Nechybí zde ani letní zahrádka či venkovní ohniště. V rámci wellness pobytů je poskytována polopenze, kde jsou snídaně i večeře formou bohatého bufetu.

Hotelový pokoj v Mesitu

Zpestření pobytu zde najdou i ty nejmenší

K dispozici je zde také mnoho aktivit, které Vám zpříjemní pobyt. Pro sportovní nadšence je u hotelu tenisové antukové hřiště, dále Vám v hotelu rádi zapůjčí kolo či kolobežku, které se budou hodit při okolních výletech. Případně si v hotelu můžete uschovat kolo své. Naopak při pobytech s dětmi určitě potěší dětské hřistě s prolézačkami, které naleznete za hotelem. Po náročném dni je všem hotelovým hostům k dispozici vyhřívaný hotelový bazén s teplotou kolem 29°C. Součástí většiny pobytových balíčků je vstup do privátního wellnessu, kde na Vás čeká relaxace v soukromí ve whirpoolu a sauně. Nebo se můžete jednoduše svěřit do rukou místních profesionálů a vybírat z široké nabídky masáží a jiných wellness procedur.

Vyhřívaný bazén v hotelu Mesit

Oblast plná zajímavých přírodních i historických míst

Hotel Mesit nabízí širokou nabídku pobytových balíčků od relaxačních, přes balíčky pro náročné, až po pobyty pro seniory. V jeho okolí se také nachází nepřeberné množství zajímavých míst, které stojí za to navštívit. Například nejvyšší hora Beskyd – Lysá Hora, Pustevny se sochou boha slunce Radegasta či skanzen postavený v lidovém slohu slovenským architektem panem Jurkovičem. Ať se již rozhodnete strávit pobyt v Hotelu Mesit jakkoliv, věříme, že budete více než spokojeni a budete se na toto kouzelné místo vracet častěji.

Zpět

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace