Hotel Millenium v Karlových Varech

20. 10. 2023

Hotel, který propojuje historii se současností

Mladý hotel, který získal rychle na oblibě

Hotel Millenium v Karlových Varech byl uveden do provozu teprve začátkem roku 2016, ale v současné době už má celou řadu spokojených klientů, kteří se rádi vrací zpět. Objekt byl vystaven z části v historickém stylu, který je doplňován i moderními prvky a proto nese název Millenium. Pro svou komplexnost a různorodost nabídek pobytových balíčků je vyhledáván všemi věkovými kategoriemi.

Prostorné pokoje jako základ spokojenosti

Velikostí se hotel řadí mezi střední, jelikož celková kapacita je 51 pokojů. Nejvíce jsou zastoupeny pokoje komfort a superior, pro velmi náročné hosty lze nabídnout ubytování ve dvouch apartmánech. Bez rozdílu kategorie jsou všechny moderně a vkusně zařízené. Liší se pouze rozlohou v m². Naprostým standardem je koupelna se sprchovým koutem a vysoušečem vlasů, televize, zdarma připojení na internet a další.

Pokoje v hotelu Millenium

Ideální dovolená musí být spojená s dobrým jídlem

O tom, že dobré jídlo je základ úspěchu k ideálnímu pobytu, v hotelu dobře vědí a náležitě se snaží, aby tomu tak bylo. Ráno zde začíná pestrou snídaní formou bufetových stolů, kde si zatím vybrali všichni klienti. Po celý den je otevřena restaurace, kam si lze zajít na kávičku s dortem a nebo posedět u dobrého vína. Aby si mohl každý dopřát bez omezení, hotelová kuchyně denně připravuje cenově výhodná obědová menu. Součástí ceny některých wellness pobytů v hotelu Millenium je i "Millénská kachnička". Večeře jsou podávány opět formou bohatého bufetu, proto nehrozí, že byste se špatně najedli. Kuchaři s oblibou připravují české speciality, stejně tak i pokrmy mezinárodní kuchyně. Na přání hostů je možné jídlo přizpůsobit požadavkům hostů. V nabídce baru jsou dobře vychlazená čepovaná piva, výborná moravská a francouzská vína, či výtečná italská káva.

Wellness centrum v hotelu Millenium

Luxusní wellness & spa centrum

Velkou předností hotelu jsou zajisté velkorysé prostory luxusního spa & wellness, které se rozprostírají na 380 m². V části saunového světa lze navštívit finskou, parní, a infra saunu, na kterou navazuje ochlazovna s relaxační místností. Ve vodním světě si musíte udělat čas na odpočinek v profi whirpoolu a následně udělat něco pro své zdraví v kneippově chodníku. Neméně atraktivní záležitostí je pobyt v solné jeskyni, která má na tělo blahodárný vliv. Sůl z Himalájí a Mrtvého  moře ocení dýchací cesty a celkově navodí lepší duševní stav.

Na relaxaci jsou v Milleniu specialisté

Na wellness procedurách je postaveno dobré jméno hotelu. Většina klientů přijíždí do Karlových Varů za relaxem a načerpáním nových sil. Proto v hotelu Millenium mají pobytové balíčky výrazně více procedur než v konkurenčních lázeňských hotelech, přitom za příznivou cenu. V ceně pobytu si můžete užít královskou pivní koupel v dubových vanách, čokoládové perličkové koupele,  aromatické masáže, nebo např. teplé rašelinové zábaly. Po procedurách byste ovšem neměli zapomenout na krásy Karlových Varů a vydat se na promenádu nasát lázeňskou atmosféru, i když věříme, že z pohodlí hotelu se ne všem chce odcházet.

Zpět

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace