Hotel Radun v Luhačovicích

11. 1. 2024

Wellness hotel ve stylu první republiky

Hotel ve funkcionalistické vile od světoznámého architekta

V Luhačovicích je celá řada možností kde strávit pobyt, od menších penzionů až po velké lázeňské hotely. Hotel Radun vybočuje z běžných standardů už tím, že se nachází ve funkcionalistické vile z třicátých let od známého českého architekta Bohuslava Fuchse. Vila je umístěna na atraktivním místě, v klidné části u parku s pramenem Aloiska, ovšem s velmi dobrou dostupností do centra. Majitelé si zakládají na osobním přístupu ve spojení s luxusní atmosférou první republiky.

Pokoje v hotelu Radun

Pokoje zde mají jména a skvělé vybavení

Vila byla již od prvopočátku velkoryse projektovaná pro potřeby provozování penzionu. Bohužel byla původním majitelům po roce 1948 podruhé znárodněna a využívána jako dětská léčebna. Naštěstí se před několika lety rozhodli manželé Nesázalovi navrátit vile ztracený lesk a celou ji zrekonstruovali k dnešní podobě. Ubytování je zajištěno v patnácti odlišných pokojích, které nesou vždy vlastní jméno. Komfort je na nejvyšší možné úrovni a vyhoví vysokým nárokům dnešních hostů. Standardem je moderní vybavení s nábytkem přizpůsobeným na míru pokojům. To, že mají pokoje prostorné koupelny, připojení na internet, nebo postele se zdravotními matracemi není třeba zmiňovat, ale co je hlavní předností jsou balkóny a prostorné terasy vyzývající k relaxu a pozorování lázeňské atmosféry v okolí vilové zástavby. Pro ty, kteří chtějí něco extra, je v posledním patře wellness apartmá s terasou se zimní zahradou, kde je vířivá vana. Za zmínku také stojí skutečnost, že hotel disponuje vlastními podzemními garážemi, nemusíte tedy řešit otázka „kam s ním“a pohodlně zaparkujete.

Wellness v hotelu Radun

Nenechte si ujít privátní wellness “Prožitkový klub“

Hotel Radun v Luhačovicích se vydal také cestou spojení kvalitního ubytování, gastronomie a wellness služeb. S ohledem na lokaci v lázních to ani nešlo jinak. Přímo v hotelu naleznete wellness zázemí a Prožitkový klub. Mezi vybavení patří vířivá vana a krásná prosklená finská sauna s odpočívárnou. Ve výčtu poskytovaných procedur nechybí masáže, zábaly, terapie s vodou, nebo inhalace Vincentky. Ať už si zvolíte jakýkoliv wellness pobyt, vždy bude součástí volný vstup do vodního ráje s plaveckým bazénem. Po celou dobu Vaší návštěvy budete moci navštěvovat městskou plovárnu, která sousedí s hotelem.

Městské lázně v Luhačovicích

Zážitková gastronomie v Restauraci Republika

Někteří hosté se stále nemohou rozhodnout zda jezdí do Radunu kvůli přístupu personálu, wellness službám, nebo úžasné restauraci. Vše je zde na jedničku. Zůstaňme u vyhlášené restaurace. Těšit se můžete na penzi dobré pohody. Už sám název předpovídá, že si užijete něco výjimečného a je tomu skutečně tak. Každé ráno na Radunu začíná vitální snídaní formou studeného i teplého bufetu. Pokud vynecháte oběd, možná škoda, ale o to více se budete těšit na odpolední domácí dezert s kávou či čajem a den zakončíte čtyřchodovou gurmánskou večeří při svíčkách. Každé úterý a sobotu je navíc večerní atmosféra umocněna živým klavírním doprovodem.

Hotel Radun si nejde neoblíbit

Je toho hrozně moc na co jsme zapomněli a mohli zmínit, ale asi to je dobře. Alespoň budete v případě pobytu neustále překvapovaní jedinečností hotelu Radun a budete se rádi vracet na wellness pobyt do Luhačovic.

Zpět

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace