Hotel Vega

12. 4. 2023

Dokonalý odpočinek v klidném prostředí a nadohled od lázeňské kolonády v Luhačovicích

Překrásné výhledy do okolí a přece v lázních

Hotel Vega byl postaven na klidném místě s výhledem na luhačovickou přehradu. Lokalita byla zvolena záměrně, aby si hosté mohli užít ničím nerušenou dovolenou v klidu přírody a přitom mít výbornou dostupnost na lázeňskou kolonádu. Na ni se dostanete kdykoliv v průběhu dne zdarma hotelovou dopravou. Hotel je tedy ideální pro klienty preferující klidnější dovolenou.

Hotelů Vega sauna

Moderní hotelové pokoje společně s jídlem jsou dobrý základ

Abyste si mohli užít wellness pobyt na maximum, všechny služby jsou poskytovány přímo v hotelu. Hotel s rodinnou atmosférou disponuje celkem 30 pokoji od dvoulůžkových, přes rodinné pokoje až po 2 apartmány. Samozřejmostí na všech pokojích je vlastní sociální zařízení s vysoušečem vlasů, komfortní nábytek, satelitní televize, internet zdarma, ale i klimatizace. Ve všech pokojích si užijete balkón / terasu a z naprosté většiny se Vám naskytne krásný výhled do údolí. V restauraci se podávají bohaté snídaně formou bufetu, kde nechybí úžasná míchaná vajička, nebo teplé párečky. Restaurace je otevřená po celý den, takže si můžete zajít i na oběd a vybrat z široké nabídky regionálních pokrmů a zakončit den vydatnou tříchodovou večeří.

Hotel Vega - vnitřní bazén

Sportovní aktivity na celý den, krásné bazény a wellness

Co se týče celkového zázemí pro wellness a sportovní aktivity, budete určitě mile překvapení. Vnitřní bazén je pro Vás po celý den zdarma v průběhu roku, ale abyste se nemuseli v letních dnech pařit uvnitř, můžete využít i zcela nový venkovní bazén s terasou a nezapomenutelným výhledem. V chladnějších dnech, ale nejen v těch, si můžete dopřávat saunování ve finské sauně a infrasauně. Potřebujete si uvolnit svaly po aktivním dni, není problém, je zde pro Vás whirlpool. V ceně pobytových balíčků jsou vždy masáže v útulných prostorách. Pokud máte zájem o aktivní dovolenou, vemte si sebou tenisové rakety, pálky na stolní tenis, golfové hole na odpaliště nebo minigolf. Využít můžete i hřiště na plážový volejbal, zapůjčit si hole na nordic walking nebo horská kola, zahrát si badminton, přes léto se vyblbnout na dlouhé vodní skluzavce atd.. Nudit se zde určitě nebudete.

Hotel Vega - venkovní bazén

Ideální volba pro každého

Vzhledem k opravdu velmi komplexnímu vybavení hotelu a nabízeným službám si v hotelu Vega přijde na své úplně každý. V nabídce pobytových balíčků naleznete vše od víkendových pobytů, přes romantiku a kratší relaxační pobyty, až po seniorské pobyt ve všední dny. Díky své menší velikosti a rodinné atmosféře se zde nebudete u snídaně přetlačovat s jinými hosty, nebudete muset bojovat o volná lehátka u bazénu a užijete si klidnou a ničím nerušenou dovolenou.

Zpět

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace