Pytloun Wellness hotel Hasištejn

20. 1. 2023

Za odpočinkem do Krušných hor

Krásná okolní příroda

Na portálu www.milujemewellness.cz naleznete kromě osvědčených lokalit i spoustu wellness hotelů, které se nacházejí na zajímavých místech, kam byste se zřejmě jen tak nepodívali. Dalo by se proto říci, že cesta za odpočinkem a relaxací může být spojená s poznáváním nových míst a získáním nových zážitků. Jedním takovým hotelem je bezpochyby i Pytloun Wellness hotel Hasištejn, který leží na západě Čech nedaleko Chomutova a patří do hotelového řetězce Pytloun hotels. Tento hotel, jenž dostal jméno podle nedaleké zříceniny hradu se nachází v prostředí krásné přírody okolních Krušných hor a nabízí tak svým hostům nepřeberné možnosti pro jejich aktivity. Hotel je ideální volbou pro všechny, kteří hledají oázu klidu a pohody, ale i aktivní nadšence, a to především díky vybavení hotelu a okolním možnostem vyžití. Dalším důležitým faktem je skutečnost, že za menší poplatek se můžete zúčastnit pobytu i se svým domácím mazlíčkem, který zajisté také ocení okolní přírodu.

Pytloun Wellness hotel Hasištejn - pokoje

Čtyřhvězdičkový standard

Pytloun Wellness hotel Hasištejn je celkově bezbariérový a svým hostům nabízí veškeré pohodlí, které mohou očekávat od této kategorie ubytování. Při příjezdu do hotelu je všem hostům zdarma k dispozici hotelové parkoviště po celou dobu jejich pobytu. Následuje rychlý check-in s uvítacím přípitkem v hotelové recepci, odkud kroky povedou do jednoho z vkusně zařízených pokojů Superior. Ty jsou velmi prostorné s možností zvolení varianty s balkónem, avšak všechny nabízejí výhledy do okolní zeleně Krušných hor. Pokoje jsou standardně vybaveny vlastním sociálním zařízením se sprchovým koutem, plochým televizorem, Wi-Fi připojením a také třeba čajovým a kávovým setem. Hostům je po celý den k dispozici hotelová restaurace Místo, kde se můžou těšit na variaci české a zahraniční kuchyně za použití těch nejčerstvějších a nejkvalitnějších surovin. V letních měsících je navíc otevřena venkovní terasa.

Pytloun Wellness hotel Hasištejn - masáže

Srdce celého hotelu

Nejdůležitějším místem celého hotelu, dalo by se říct jeho srdcem, je hotelové wellness centrum, kde se uskutečňují všechna ta kouzla, která mají za cíl odpočinek a relaxaci. Wellness centrum se nachází v přízemí hotelu, což určitě oceníte v zimních měsících po návštěvě finské či infra sauny. Dále na Vás čeká vnitřní bazén o rozměrech 5x3 metrů s vířivou vanou. Hotel nabízí bohatou nabídku pobytových balíčků, ze kterých si vybere každý. Mezi jeden z nejoblíbenějších patří Thajská relaxace, který již ze svého názvu naznačuje, že jeho součástí bude 60ti minutová olejová thajská masáž. Balíček dále zahrnuje ubytování na 2 noci v pokoji superior, stravování formou polopenze, 2x odpolední kávu se zákuskem a samozřejmě volný vstup do hotelového wellness centra po celou dobu pobytu v čase od 8:00 do 19:00 hodin. Hotel dále svým hostům nabízí možnost privátního pronájmu celého wellness centra a také širokou nabídku doplňkových thajských masáží.

Pytloun Wellness hotel Hasištejn - vířivky

Po stopách historie

Díky službám na vysoké úrovni, dobré dostupnosti k hotelu a především bohatým možnostem využití volného času můžeme hotel doporučit všem věkovým kategoriím, které rádi zažijí pár příjemných chvil. V Pytloun Wellness hotelu Hasištejn panuje přátelská atmosféra a Vy se tak můžete těšit na nezapomenutelný zážitek. Co by si neměl nechat ujít žádný z hostů, je návštěva cca 200 metrů vzdálené zříceniny hradu z počátku 14. století, jehož jméno dnes hotel nese. Hrad byl situován na vyvýšeném místě a nabízí tak svým návštěvníkům krásné výhledy do okolí. Pokud Vás zaujala nabídka Pytloun Wellness Hotelu Hasištejn, tak pak není nic jednoduššího než vybrat některý z pobytových balíčků a již se začít těšit na wellness pobyt.

Zpět

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace