Spa hotel Dvořák v Karlových Varech

16. 12. 2022

Vydejte se za relaxací do Karlových Varů

Komplex historických budov

V Karlových Varech má každý návštěvník opravdu nepřeberné možnosti, co se ubytování týče. Není se také čemu divit, jsou to naše nejvíce navštěvované lázně. Všude ale platí pravidlo a v lázeňském městě dvojnásob, že je ideální zvolit ubytování přímo v centru všeho dění. Je totiž více než příjemné vyjít z hotelu a být po pár desítkách metrů na lázeňské kolonádě v blízkosti všech zajímavých míst, lázeňské kavárny nevyjímaje. Co by to také bylo za wellness pobyt bez výborné kávy a korzování po přilehlých lázeňských uličkách? Pro všechny tyto radovánky pro Vás máme výborné doporučení v podobě Spa hotelu Dvořák, který se nachází v samém srdci města na břehu řeky Teplá a disponuje tak téměř dokonalým umístěním. Za zmínku pouze stojí fakt, že se jedná o soustavu šesti historických budov v secesním stylu nabízející všechny služby pod jednou střechou.

Spa hotel Dvořák v Karlových Varech - ubytování

Ubytování na břehu řeky Teplá

Vzhledem k počtu budov, ze kterých se tento čtyřhvězdičkový hotel skládá, nabízí hostům dostatečný počet pokojů. Celková kapacita hotelu je závratných 126 pokojů, které jsou rozděleny do několika kategorií. V rámci pobytových balíčků, které naleznete v naší nabídce, budete ubytování v pokojích superior. Jedná se o dostatečně velké pokoje, které jsou útulně vybaveny a nabízejí hostům výhled do hotelového atria nebo na okolní promenádu. Vybavené jsou dle odpovídajícího 4* standardu, samozřejmostí je župan a pantofle, satelitní televizor, Wi-Fi připojení či minibar s osobním trezorem a mnoho dalšího. V letních měsících je vítána klimatizace. Pro náročnější klientelu zde jsou dále pokoje Deluxe či luxusní apartmány. Jedná se o prostorné pokoje vyšší kategorie s možností balkonu nabízející krásné výhledy na okolní centrum města a protékající řeku. Právě okolí hotelu dělá ze Spa Hotelu Dvořák tak velmi oblíbenou destinaci.

Spa hotel Dvořák v Karlových Varech - bazén

Vysoká úroveň hotelových služeb

I přesto, že se hotel nachází v samém centru města, kde je situace ohledně parkování složitá, hotel disponuje svým vlastním parkovištěm, které se nachází hned za hotelem. Avšak kapacita je omezená, proto doporučujeme včasnou rezervaci. Hotel se snaží hostům pobyt co nejvíce ulehčit a to dalšími službami, kterými jsou například donášková služba na pokoj, plánování výletů či zajištění lístku na kulturní akce. Dalšími důležitými faktory jsou gastronomie a wellness péče. V hotelové restauraci se můžete těšit na vynikající pokrmy, které jsou kombinací české a mezinárodní kuchyně a jsou servírovány po celý den. Příjemnou atmosféru naleznete také v hotelovém Cafe & Bar Opera, kde si můžete vychutnat výbornou kávu či oblíbený drink. Co se relaxace týče, tak součástí pobytových balíčků, které hotel nabízí, je krom wellness procedur také volný vstup do hotelového wellness centra, kde na hosty čeká plavecký bazén, finská sauna a mnoho dalšího.

Spa hotel Dvořák v Karlových Varech - masáže

O zábavu je zde postaráno

Karlovy Vary jsou známy nejen svou kvalitní lázeňskou péčí a místními léčivými zdroji, ale také díky tomu, že se jedná o nádherné lázeňské město, které má svým hostům hodně co nabídnout. V prvé řadě to je krásné centrum plné zrekonstruovaných historických budov a okolních lázeňských kolonád, kterých je v celých lázních celkem pět. Dále je to velmi bohatý kulturní život se spoustou zajímavých akcí, kterým vévodí světoznámý filmový festival, který je každoroční událostí číslo jedna. Nesmíme však opomenout ani divadla, muzea či galerie s celoročním programem. Na své si zde přijdou i milovníci gastronomie, ve městě je nespočet vyhlášených restaurací a kaváren, které by určitě neměly uniknout Vaší pozornosti. Troufáme si proto říct, že Karlovy Vary jsou ideálním místem pro relaxaci a odpočinek. A proč nestrávit pár příjemných dnů zrovna ve Spa Hotelu Dvořák.

Zpět

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace