Spa Hotel Felicitas v Poděbradech

17. 7. 2023

Luxusní péče a služby v srdci Poděbrad.

Snadná doprava do lázní je velké plus

Při výběru hotelu je pro hosty jedním z kritérií i jeho dostupnost. V tomto ohledu můžeme lázně Poděbrady oznámkovat jedničkou a konkrétně Spa hotel Felicitas jedničkou podtrženou. Hotel je umístěn přímo na hlavní kolonádě vedoucí kolem lázeňského parku, na který navazuje vlakové a autobusové nádraží vzdálené cca. 3 minuty chůze. S ohledem na tuto skutečnost je více než výhodné využít hromadnou dopravu. Posuďte sami, z Prahy hlavního nádraží jste v Poděbradech za 55 minut, o pět minut déle Vám bude trvat cesta autobusem z Prahy Černého mostu. Abychom nebyli upjatí pouze na Prahu, tak z Brna se do vzdálených Poděbrad dostanete vlakem za méně než 3 hodiny. Což je čas, který se dá ve vlaku příjemně strávit. Pro klienty, kteří raději volí vlastní dopravu jsou k dispozici jak standardní hotelová parkovací stání, tak ty v podzemních garážích.

Hotelová restaurace

Luxusní hotelové služby pro náročnější klienty

Spa Hotel Felicitas patří mezi nejmladší hotely v Poděbradech. Pro hosty se otevřel teprve v roce 2007 a neustálým vylepšováním služeb se snaží udržet na špici v silné konkurenci místních hotelů. Komplexní služby jsou zajišťovány tzv. pod jednou střechou. Celková kapacita hotelu je 50 dvoulůžkových pokojů a 2 prostorné apartmány. Všechny pokoje jsou zařízeny ve stejném moderním pojetí a mezi vybavením nechybí satelitní televize, trezor, minibar či rychlý wifi internet. Aby si hotel udržel dobré jméno i v oblasti gastronomie, prošla restaurace kompletní rekonstrukcí na jaře letošního roku, kdy byla otevřena ve zcela novém konceptu Fine buffet by Lovas. Snídaně, obědy i večeře jsou zde podávány formou zážitkového buffetu. Na hotelu funguje non stop recepce, která Vám ochotně pomůže nebo poradí. Hosté, kteří mají rádi soukromí, si mohou objednat snídani na pokoj. Pro aktivní klienty je k dispozici půjčovna jízdních kol, kolečkových bruslí či holí na nordic walking.

Hotelový pokoj ve Spa hotelu Felicitas

Wellness které pohladí na srdci

Kvalitní hotelové wellness má velký vliv na celkový prožitek z pobytu. Ve Spa hotelu Felicitas jsou si toho vědomi a proto i tyto prostory prošly rekonstrukcí. Hoteloví hosté si mohou užívat plavání v krásném nerezovém bazénu o teplotě 30 °C a rozměrech 13 na 6 metrů. V průběhu wellness pobytu by si klienti neměli nechat ujít návštěvu moderního saunového minisvěta, nebo si udělat pohodu ve wellness centru. Nabídka skýtá širokou paletu zážitkových masáží, zábalů, perličkových koupelí v měděné vaně a luxusních tělových rituálů. Při procedurách je používána francouzská kosmetika Thalgo. Wellness centrum je otevřeno každý den od 9 do 20:30 hodin. Pro léčebné procedury se i ve Spa Hotelu Felicitas využívá léčebný minerální pramen Poděbradky, který je vyveden přímo do hotelové haly.

Hotelový bazén

Město na rovině ocení mladí i starší

Pro ty, kteří se jezdí do Poděbrad léčit s nemocí srdce nebo pohybového aparátu je toto město ideální. Leží na rovině, obklopeno zelení a všude je to blízko. V okolí je nespočet cílů vybízejících k návštěvě. Nejbližším historickým místem je hned zámek v Poděbradech, který je vzdálený 500 metrů od kolonády. Nedaleko se nachází Kutná Hora s chrámem svaté Barbory, vydat se můžete na zámek Loučeň známý díky přírodním labyrintům, nebo strávit odpoledne na výletní lodi plavbou po Labi. Dobře je ale i přímo v lázních, relaxovat se dá v parku při popíjení místního pramenu Poděbradky a při tom sledovat klidný chod lázeňského městečka. Když i tohle omrzí, tak v okolí je na výběr nespočet kaváren a restaurací, kam určitě stojí za to zajít.

Zpět

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace