Spa Resort Tree of life

31. 10. 2022

Luxusní pojetí relaxace v Lázních Bělohrad

Romantické prostředí

Rádi byste vyrazili někam za odpočinkem a zároveň zažili něco neobyčejného, na co budete ještě dlouho vzpomínat? Vydejte se s námi do Královehradeckého kraje, konkrétně do Lázní Bělohrad, kde se nachází Spa resort Tree of Life. Hotel je situován stranou od lázeňského centra v klidné lokalitě, kde leží na břehu menšího jezera obklopen vzrostlou zelení a působí tak velmi uklidněnou atmosférou. Tento moderní čtyřhvězdičkový hotel se vydal trochu jinou cestou, než zbytek zdejších lázní. Snaží se svým hostům nabídnout vyšší standard a vysoká úroveň je zde opravdu cítit na každém kroku o čem se ostatně přesvědčíte již v hotelové recepci. Hotel disponuje vlastním parkovištěm, které mají všichni hosté v rámci svých pobytových balíčků zdarma. Hotel je samozřejmě plně bezbariérový a výtahem jsou dostupná všechna podlaží. Pokud byste však pobyt rádi absolvovali se svým čtyřnohým mazlíčkem, budeme Vás muset zklamat, bohužel to zde není možné.

Spa Resort Tree of Life

Komfortní ubytování

Po tom, co na recepci provedete check-in budou s největší pravděpodobností Vaše další kroky vést do jednoho ze 73 pokojů, kterými hotel disponuje. Velkým plusem je fakt, že všechny pokoje jsou směřovány na slunečnou stranu a jejich součástí je balkón. Samotné pokoje pak nabízí mnoho variací, jednolůžkové či dvoulůžkové, manželské lůžko či oddělená lůžka, je to jen a jen na Vás a Vašich preferencí. Pokoje jsou velmi prostorné a luxusně vybavené, v letních měsících oceníte klimatizaci, dále lázeňský pobyt zpříjemní satelitní TV, trezor, minibar a také župan s wellness pantoflemi. Na co se můžete opravdu těšit, je zdejší gastronomie, při které je kladen důraz na co nejkvalitnější suroviny podtrhující konečný prožitek. Stravování v rámci pobytových balíčků je formou bufetové polopenze, kdy si každý host vybere to své oblíbené. V prostorách hotelu kromě restaurantu Vernisagge můžete dále navštívit společenský sál Romantica nebo hotelový lobby bar.

Spa Resort Tree of Life

Nekonečné možnosti relaxace

Dalším velkým pozitivem, díky kterému je Spa Resort Tree of Life tak populární, jsou opravdu bohaté možnosti relaxace, které jsou ojedinělé. Všechny tyto relaxační zóny jsou vždy určitou formou propojeny s venkovním prostorem. Například z hotelového bazénu s masážními prvky, který je vyhříván na příjemných 32°C , jsou krásné výhledy do okolní zahrady. Dalším místem, kde se můžete oddávat nekonečnému odpočinku je Organic & Garden spa. Je to uzavřený prostor, který je provoněn dřevem s přístupem na uzavřenou zahradu. Najdete zde klasickou finskou saunu, sanarium a parní kabinu, Kneippův chodník či odpočinkovou zónu. Další zajímavostí je fakt, že pří poskytování wellness a relaxačních procedur je používána léčebná voda z vlastních zdrojů a dokonce i vlastní slatina, kterou si nedaleko od hotelu sami těží. Hotelový hosté mají do všech těchto sekcí volný vstup po celou dobu jejich pobytu.

Spa Resort Tree of Life - wellness

Zde se nudit určitě nebudete!

A nemusíte mít strach ani o svůj volný čas, jelikož Lázně Bělohrad díky své poloze mají všude blízko. Zajímavá místa, která stojí za zmínku a jsou v pohodlné dojezdové vzdálenosti jsou například město pohádek - Jičín, ve kterém se můžete zastavit při cestě do Českého ráje, kde Vás čekají přírodní krásy. V případě pobytu s dětmi doporučujeme navštívit Královedvorskou zoo či Stezku v korunách stromů v Janských Lázních. Samozřejmě i v okolí hotelu je velice krásně, především díky okolní přírodě a místnímu čistému ovzduší, o čemž se můžete přesvědčit na jedné z turistických stezek, kterých je kolem hotelu několik. To byl pouze výčet nejdůležitějšího, co na Vás při wellness pobytu ve Spa Resortu Tree of Life čeká, ale nemusíte mít strach, je toho daleko více, stačí už jen vyrazit a poznat to na vlastní kůži.

Zpět

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace