Villa Regenhart - Relaxace jako na zámku!

5. 3. 2024

Kouzelný odpočinek v neobarokní Ville

Jedinečné klima příznivé pro naše zdraví

Mluvíme samozřejmě o Ville Regenhart ****, kterou nalezneme ve slezském lázeňském městě Jeseník, které leží obklopeno horami nesoucí stejný název cca 70 kilometrů severně od Olomouce. Jeseník je především znám díky místními a světově uznávanými Lázněmi Priessnitz. Tento region je však také hojně navštěvován pro svou nádhernou přírodu s jedinečnou čistotou ovzduší. V globálu tvoří ojedinělé přírodní klima, co nikde jinde nenalezneme. Villa Regenhart je situována do klidnější části města plné zeleně, kde mají hosté zaručený klid a ničím nerušený wellness pobyt. Původně textilní továrna byla celkově zrekonstruována a zkolaudována roku 2016. Pří rekonstrukci byla snaha o co největší zachování historické rázu budovy, a tak se Villa Regenhart dnes řadí mezi nejhezčí budovy ve městě.

Villa Regenhart - pokoje

Vkusná a citlivá rekonstrukce

Co se velikosti týče, jedná se spíše o komornější hotel s celkovou kapacitou 17 pokojů, které jsou rozděleny do 4 kategorií, od standardních pokojů Executive po nejvyšší komfort typu Deluxe Suite. Všechny pokoje jsou vybaveny dle dnešních standardů - je na nich satelitní TV, vysokorychlostní Wi-Fi připojení, vkusný designový nábytek a zajisté Vás překvapí prostorné koupelny. V hotelových prostorách byly zachovány neobarokní prvky a k dokreslení dobové atmosféry byly dovybaveny dobovým nábytkem. Jelikož chtějí ve Ville Regenhart pro své hosty jen to nejlepší, zakládají si zde na nejvyšší možné úrovni všech poskytovaných služeb, zářným příkladem je toho hotelová restaurace Lotte, kde můžete očekávat nezapomenutelný gastronomický zážitek. Digestiv si poté můžete vychutnat u praskajícího krbu v hotelovém lobby baru.

Villa Regenhart - restaurace

Nové moderní wellness centrum

Ať se již rozhodnete pro relaxační pobyt či romantický pobytový balíček, můžete se těšit na dokonalou relaxaci v novém moderním wellness centru. Čeká na Vás široká paleta nejrůznějších wellness procedur a spa rituálů, které lze kombinovat s návštěvou místního saunového světa s několika druhy saun či relaxací v hotelovém bazénu s možností využití venkovní zóny pro odpočinek. Pokud však upřednostňujete soukromí, je pro Vás připraveno privátní wellness s vířivou vanou. Co se tedy odpočinku týče bude zde o Vás dokonale postaráno. Hotel Viila Regenhart nabízí také několikero možností jak naložit se svým volný časem na základě ročního období, kdy hotel navštívíte. V letních měsících je možné zapůjčení klasických a elektrických kol. Naopak v zimních měsících to jsou lyže či snowboard vzhledem k blízkosti lyžařských areálů.

Villa Regenhart - bazén

Ideální místo pro všechny milovníky wellnessu

Perfektní umístění v klidné lokalitě, komfortní ubytování s výtečnou gastronomií, nadstandardně vybavené wellness centrum a k tomu hotelové služby na nejvyšší úrovni. Za zmínku také stojí vnější terasa, kterou oceníte v letním období společně s rozsáhlým parkem obklopující areál celého hotelu. Pro někoho může být rozhodující fakt, že hotel umožňuje pobyt pouze se staršími dětmi 12 let, proto věříme, že si zde pobyt užijí i ty nejnáročnější z Vás.

Zpět

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace