Wellness hotel Diana

26. 4. 2024

Termální lázně ve Velkých Losinách

Lázně s tradicí již více než 450 let

Klidné prostředí, nádherná okolní příroda Jeseníků, všechny služby pod jednou střechou, to vše a daleko víc Vás čeká při wellness pobytu ve Wellness hotelu Diana. Hotel je součástí nejstarších moravských lázní termály Velké Losiny s více než 450 letou historií, které se nacházejí nedaleko Šumperka v podhůří místních Jeseníků. Lázně jsou známy především díky svým termálním sirným pramenům, kterých je na území lázní celkem 5 a také svou péčí na velmi vysoké úrovni. Hotel Diana je od lázeňského centra vzdálen 1,5 kilometru a je situován do velmi klidné lokality v blízkosti lesů s dechberoucími výhledy na okolní přírodu. Díky své lokaci je předurčený k ničím nerušenému odpočinku pro všechny věkové skupiny hostů.

Wellness hotel Diana - pokoj

Komplexní služby na jednom místě

Bezbariérový hotel nabízí celkovou kapacitu 130 lůžek v celkem v 53 pokojích kategorie standard. Pokoje jsou rozdělené do 5 typů, kterými jsou klasické dvoulůžkové a jednolůžkové pokoje, pokoje bezbariérové, rodinné apartmány pro pobyty s dětmi a pro nejnáročnější z Vás jsou k dispozici luxusní apartmány. O stravování se postarají ve vyhlášené hotelové restauraci, kterou má na starost šéfkuchař Václav Kukula a kde se můžete těšit na pokrmy typické pro tento kraj z lokálních surovin. V průběhu pobytu není potřeba nikam docházet, veškeré služby splňující požadavky na pohodový pobyt jsou přímo v hotelu, a o ostatních se můžete informovat na recepci hotelu, která je otevřena nepřetržitě 24 hodin denně.

Wellness hotel Diana - wellness centrum

Dokonalý relax a odpočinek

V rámci wellness pobytů máte vždy možnost čerpat několik wellness procedur dle daného pobytu z rukou zdejších profesionálu, tak jako je Vám k dispozici volný vstup do hotelového wellness centra a bazénu po celou dobu pobytu. Při aplikaci procedur je poté naplno využívána léčivá síla sirných pramenů. Součástí hotelové wellness centra je již dnes standardně bazén s whirlpoolem a nechybí zde ani sauna. Dále pak můžete využít místní termální park kde na Vás čeká celkem 9 krytých a venkovních bazénů, které jsou napuštěny místní léčivou termální vodou, kterou nikde jinde v rámci naší země nenajdete. Součástí areálu je také saunový svět s kryokomorou, vodními atrakcemi a dalším potřebným zázemím.

Wellness hotel Diana - wellness

Krásy okolí Velkých Losin

Díky svému umístění v podhůří Jeseníků je Wellness hotel Diana dobrým startovacím místem pro lehkou turistiku či cykloturistiku po okolí. Například můžete zvolit okruh známý jako Čarodějnická cyklotrasa, která již dle názvu poukazuje na smutnou historii této lokality a provede Vás místy spojenými s čarodějnickými procesy, které se zde v minulosti udály. Dále je v lázních k vidění renesanční zámek, nádherný lázeňský park či blízká rozhledna Bukovka, ze které budete mít celé okolí jako na dlani. Delším, ale o to zajímavějším výletem je cesta na vodní elektrárnu Dlouhé stráně, která patří mezi nejzajímavější místa u nás. Doufáme proto, že kombinace všech výše zmíněných faktů Vám přichystá nezapomenutelný zážitek a vy si hotel zamilujete tak jako my!

Zpět

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace