Wellness hotel Pohoda

4. 4. 2024

Moderní wellness hotel u luhačovické přehrady

Vhodné místo pro wellness dovolenou

Pokud preferujete klidnou relaxaci stranou od městského ruchu a dopravy, tak je pro Vás Wellness hotel Pohoda správnou volbou. Tento čtyřhvězdičkový hotel kde panuje uvolněná a přátelská atmosféra je umístěn v klidné okrajové části Luhačovic zvané Pozlovice. Hotel leží v blízkosti zdejší přehrady a je ideální pro wellness pobyty a lázeňské pobyty. Pozlovice jsou mimo jiné výborným výchozím bodem pro lehkou turistiku a cykloturistiku po přilehlém okolí, které nabízí nádhernou přírodu a krásné výhledy po chráněné krajinné oblasti Bílé Karpaty. Do centra Luhačovic k lázeňské kolonádě je to poté z hotelu klidnou chůzí maximálně 25 minut nebo můžete zvolit hotelovou přepravu tam i nazpět zdarma.

Wellness hotel Pohoda - wellness centrum

Čtyřhvězdičkový standard na každém kroku

Wellness hotel Pohoda prošel v posledních letech kompletní rekonstrukcí do nynější podoby a stále se snaží posouvat své služby dopředu k co největší spokojenosti svých hostů a to se mu velice dobře daří. Hotel má celkovou kapacitu 82 komfortních pokojů a také dvou apartmánů s oddělenými ložnicemi, které jsou ideální pro rodiny. Všechny pokoje jsou disponují klimatizací a balkónem, co se vybavení týče nechybí zde designový nábytek, satelitní LCD televizor, telefon, bar či Wi-Fi internet, celkově jsou pokoje velice vkusné.

Wellness hotel Pohoda - pokoje

Výborná gastronomie a dokonalá relaxace

Jestli je něco, čím se může hotel Pohoda v Luhačovicích opravdu pochlubit, tak je to zajisté hotelová restaurace, která je díky své gastronomii vyhlášená v celých Luhačovicích a širokém okolí. Na jídelním lístku šéfkuchaře Miroslava Janči můžete ochutnat moderní kuchyni z lokálních surovin snoubenou s výbornými moravskými víny. Dalším důležitým faktorem každého wellness pobytu je relaxace a tu si zde v moderním hotelovém wellness centru zajisté užijete až až. K dispozici Vám bude již standardně 15ti metrový plavecký bazén, vířivé vany a rozsáhlý saunový svět, kde můžete navštívit finskou, parní či bylinkovou saunu.

Wellness hotel Pohoda - wellness centrum

Volný čas

Možností jak využít volný čas v Luhačovicích je neskutečně mnoho, ať zvolíte již zmíněnou návštěvu lázeňského centra s lázeňskou kolonádou a přilehlými prameny, nebo se vydáte objevovat okolí hotelu v čele s přilehlou přehradou je čistě na Vás, každopádně ani v jednom případě neuděláte chybu. Vaše ratolesti jistě ocení dětské hřiště, které je součástí hotelového areálu a je plné pískovišť, skluzavek a všemožných prolézaček. Pevně věříme tomu, že ať přijedete do hotelu Pohoda s rodinou nebo jen tak ve dvou na wellness víkend, tak budete odjíždět spokojení a plní energie.

Zpět

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace