Za léčivými účinky mořské vody do Lázeňského domu Perla***s

15. 12. 2023

Romantická relaxace v Lednicko – Valtickém areálu

Nejmladší lázně v zemi

V České republice je mnoho lázeňských míst, které jsou něčím zajímavé nebo jedinečné a není tomu jinak ani v nejmladších lázních u nás, v Lázních Lednice. Lázně, které se nacházejí v Lednicko – Valtickém areálu fungují teprve od roku 2007, avšak za krátkou dobu svého působení si již stihly vydobit pevné postavení mezi ostatnímy českými lázněmi a v posledních letech jsou velice oblíbenými. Může za to především kouzelné lázeňské prostředí v blízkosti zámeckého areálu, poskytované služby na té nejvyšší možné úrovni, ale především místní poklad a to jodobromový léčivý pramen.

Jodobromové koupele v Lednici

Síla jodobromové vody

Na území dnešního Lednicko – Valtického areálu a širokého okolí jižní Moravy bylo před miliony lety prehistorické moře, jehož mořská voda díky geologickým procesům v průběhu milionů let zůstala uzavřena v nitru země a čekala na své využití. A právě z nedalekého vrtu, který čerpá vodu z hloubky 1250 m je do lázeňského domu Perla ***superior tento léčivý pramen přiveden a následně využíván pří lázeňské léčbě či wellness procedurách. Lázně samotné se poté zaměřují převážně na léčbu pohybového aparátu, neurologických nemocí a problémech s kůží, na které má mořská voda velmi pozitivní účinky. A ta místní patří k těm nejkvalitnějším v celé Evropě.

Komfort lázeňského hotelu

Lázeňský dům Perla nabízí krom lázeňských pobytů širokou nabídku pobytů relaxačních, kdy si můžete přijet odpočinout na jednu až sedm nocí. Součástí každého pobytového balíčku je stravování formou polopenze, volný vstup do bazénu po celou dobu Vašeho pobytu a vždy několik procedur dle typu pobytového balíčku. Ubytování je ve dvoulůžkových pokojích s balkonem, které jsou komfortně vybaveny, nechybí zde například župany, lednice a v některých pokojích i klimatizace. Celková kapacita je přitom pouhých 76 lůžek, dalo by se tedy říci, že v hotelu panuje komornější atmosféra a vy si tak můžete svůj pobyt v klidu užít. V letních měsících oceníte venkovní terasu lázeňské kavárny, kde se můžete zastavit na výbornou kávu, lázeňské oplatky či ochutnat vyborná moravská vína.

Široká škála lázeňských procedur

O Váš odpočinek se důkladně postarají v místním wellness centru, kde je Vám plně k dispozici finská sauna, kde můžete prohřát své svaly, následně zrelaxovat ve vířivce nebo si jen tak zaplavat v bazénu s protiproudem. Velkým plusem je široký rozsah prováděných procedur. Jak jsme již zmínili výše, prim tu hrají jodobromové koupele, ale samozřejmě jsou k dispozici i další, jako například perličková a jiné. Nechybí zde relaxační procedury jako masáže, ale také exkluzivní procedury jakožto saharský závan, zabál z mořských řas či tělová péče z mrtvého moře. Stačí tedy jen na chvíli vypnout, oddat se do péče lázeňských specialistů a nechat o sebe pečovat.

Histrorie v Lednici

Úžasné spojení lázeňství a výletů po historickém okolí

Vzhledem k tomu, že se lázně nacházejí v Lednicko – Valtickém areálu, tak je zde velké množství historických památek. Pouze pár minut od lázeňského domu je rozsáhlý park s jedním z nejhezčích zámků u nás, zámkem Lednice, kde jsou mimo jiné prováděny prohlídky s výkladem. Určitě bychom doporučovali navštívit také několik menších staveb z okolí, jako je například 60 metrů vysoký Minaret, Apollonův chrám, romantický Janohrad či nedalekou monumentální Kolonádu Reistna. Pevně proto věříme, že když se spojí bohaté možností jak si příjemně užít volný čas se silnými stránkami Lázeňského domu Perla v podobě komfortního ubytování, dokonalých služeb a výborné gastronomie, tak Vás čeká nezapomenutelný zážitek, který budete chtít zažívat opakovaně.

Zpět

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace