Hotel Radun****, Luhačovice

Zvolte cenu

od 4 540 Kč do 13 450

Zvolte počet dní

Strava

Součásti pobytu

Další služby

Zvolte typ

Zvolte lokalitu

vznikl kompletní a citlivou rekonstrukcí památkově chráněné funkcionalistické vily Bohuslava Fuchse z 30. let minulého století. Zaujme Vás rodinnou, útulnou a přitom luxusní atmosférou a okouzlí individuálním přístupem ke každému hostu v duchu prvorepublikové úcty a slušného jednání.

Poloha hotelu je v Luhačovicích ideální. Nachází se v klidném místě přírodního lázeňského parku s léčivým pramenem Aloiska a zároveň v těsné blízkosti centra, však stranou jeho ruchu. Kavárenská restaurace hotelu je proslulá zážitkovou gastronomií, vinotékou a kávovým menu. Wellness hotelu „Prožitkový klub" poskytuje masáže, zábaly, inhalace, kosmetiku, terapie, relaxační cvičení, meditace. S hotelem těsně sousedí Vodní ráj s plaveckým bazénem, zážitkovým bazénem s masážními tryskami, bublery a divokou řekou, whirlpoolem, dětským bazénkem, parní kabinou, se slunečními terasami a trampolínou.

Poloha:

Poloha hotelu je ideální. Nachází se v klidném místě lázeňského parku s léčivým pramenem Aloiska, a zároveň v těsné blízkosti centra, avšak stranou jeho ruchu.

Vybavení:

Café restaurant proslulý zážitkovou gastronomií, letní terasa, výtah.

Wellness Prožitkový klub - meditárna, výjimečné masáže a terapie, zábaly a inhalace luhačovických pramenů.

V místě a okolí - možnost zajištění dalších lázeňských procedur, bohaté kulturně-společenské vyžití lázeňského městečka, sportovní vyžití - tenis, minigolf, bowling, nordic walking, turistika, cykloturistika a další.

Ubytování Hotel Radun:

V památkově chráněné, nově zrekonstruované funkcionalistické vile je k dispozici celkem 31 lůžek v luxusních pokojích (14 dvoulůžkových a 1 jednolůžkový pokoj, 4 pokoje mají možnost přistýlek), jejichž vybavení splňuje kritéria náročných klientů a poskytuje pocit příjemné elegance a komfortu. Hotel Radun je vyjímečný tím, že si můžete vybrat svůj pokoj podle jména. Všechny pokoje jsou stylově zařízeny moderním nábytkem na míru, širokými postelemi se zdravotními matracemi a vynikají svými balkony a terasami a designovými koupelnami se skleněnými sprchovými kouty.

Nové stylové dvoulůžkové pokoje s balkónem či terasou, sprcha a WC, možnost až dvou přistýlek, TV, minibar, telefon, bezplatné kabelové připojení k internetu (v restauraci WI-FI). Pokoj 1+0 na vyžádání.

Stravování:

Polopenze - Penze dobré pohody

- vitální snídaně formou bufetu

- sladké odpolední občerstvení s kávou nebo čajem

- gurmánské večerní menu o 4 chodech, večeře v úterý a v sobotu - romantika při svíčkách s klavírem

- možnost dokoupení Labužnického poledního menu

Koupání:

Vodní ráj v těsném sousedství hotelu (25 m plavecký bazén, zážitkový bazén s masážními tryskami, bublery a divokou řekou, whirlpool, parní komora, vyhřívané lavice, letní slunící terasy, trampolína)

Luhačovická přehrada - 2 km

Letní aquapark Duha - 2 km

Parkování:

Pro hosty a jejich vozidla je parkování v podzemních garážích přímo u hotelu. Vozidla tak budete mít na dosah, dohled a skryté před vnějšími vlivy. Cena parkování je stanovena příjemnou cenou 70,-Kč/den. Při příjezdu do hotelu přijeďte až k recepci.

Dětská cena: platí od 4 do 12 let včetně na přistýlce. Dítě do 3 let bez nároku na lůžko a stravu zdarma. Dětská cena neobsahuje procedury.

Naše tipy pro správnou volbu:

  • zážitková gastronomie
  • pobyt v bílém funkcionalismu - "Luhačovický Tugendhat"
  • majitelé přímo pracují v hotelu - luxusní rodinná atmosféra
  • volný vstup do vodního ráje
  • atmosféra první republiky
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace