Janské Lázně - wellness pobyty, lázeňské pobyty

Zvolte cenu

od 5 350 Kč do 17 850

Zvolte počet dní

Strava

Součásti pobytu

Další služby

Zvolte typ

Janské Lázně leží ve východních Čechách v Krkonoších. Jedná se o menší lázně zasazené doprostřed města pod Černou horou. Lázeňské domy leží přímo u místní kolonády, avšak obklopené krásnou scenérii vysokých hor a lesů. Ubytování nabízíme a doporučujeme hlavně v Lázeňském hotelu Terra, který prošel kompletní rekonstrukcí a nabízí vysoký standard.

Při pobytu je samozřejmostí možnost využívat místí wellness centrum, ve kterém lze užívat bázén, vířívku nebo třeba saunu. Lázně byly dříve specializované pouze na léčebné pobyty a až v poslední době začaly nabízet i wellness pobyty nebo víkendové pobyty. Vzhledem k této skutečnosti si můžete být jistí, že veškeré poskytované služby v balneo centru budou na té nejvyšší úrovni, jelikož je budou poskytovat kvalifikovaní pracovníci lázní. Místní lokalita je známá hlavně díky výbornému sportovnímu zázemí největšího lyžařského resortu v republice, který nabízí i spoustu letních aktivit.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace