Konstantinovy Lázně - lázeňské pobyty, relaxační pobyty

Zvolte cenu

od 3 520 Kč do 24 720

Zvolte počet dní

Strava

Součásti pobytu

Další služby

Zvolte typ

První lázeňská budova byla u sirnatého pramene postavena v roce 1803. Lázeňská obec Konstantinovy Lázně leží v západních Čechách, v okrese Tachov v nadmořské výšce okolo 520 m. Z jedné části je obklopena lesy, velkou část obce zabírá lázeňský park.

Místní lázně se specializují na poruchy kardiovaskulárního systému, hlavní léčebné metody jsou založeny na využívání místní minerální vody s největším obsahem oxidu uhličitého ze všech pramenů v České republice. Lázně nemusí znamenat nutně pobyt na tři týdny, přijeďte si užít třeba jen wellness víkend pro dva. V Konstantinových Lázních nabízí rozmanité nabídky pobytových balíčků, které jsou možné s ubytováním v Lázeňském hotelu Jirásek, Lázeňském penzionu Palacký a hotelu Löwenstein. V lázních je pro hosty Wellness centrum Konstantin, kde je krásný bazén a wellness zóna s vířivkou a saunami.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace