Lázně Bělohrad - lázeňské pobyty, wellness pobyty

Zvolte cenu

od 5 250 Kč do 35 294

Zvolte počet dní

Strava

Součásti pobytu

Další služby

Zvolte typ

Lázně Bělohrad jsou známe české lázně ležící ve východních Čechách. Jejich vznik se datuje více než 125 let zpět a za tu dobu si lázně získaly dobré jméno. Lázně jsou zasazeny do krásné přírody lázeňského parku, kde v klidné části města jsou umístěny původní lázeňské hotely i moderní hotel Spa resort Tree of Life.

Specializací je slatinna a to je také nejvyhledávanější typ procedury lázeňskými hosty. Díky dlouhé tradici jsou nabízené léčebné i wellness procedury na vynikající úrovní a každá procedura, kterou si zde dopřejete Vám udělá dobře. Hlavní balneo centrum, bazén, sauny i restaurace jsou v budově hotelu Grand. Nicméně z ostatních hotelů Anna Marie a Janeček se do společných prostor dostanete pohodlně krytými nadzemními chodbami, ktere jsou v chladnějších dnech vyhřívané. Tudíž o komfort pobytu je postaráno po všech stránkách. Vzhledem k výše uvedené skutečnosti a stejnému vybavení pokojů na všech třech hlavních budovách je jedno jakou z nich si k Vašemu pobytu vyberete.

Další možností pobytu je moderní Spa resort Tree of Life, kde naleznete skoro až luxusní služby. Ubytování je zajištěno na prostorných, klimatizovaných pokojích, ve většině i s balkónem. Přímo v hotelu je restaurace, bazén, ale i saunové centrum a rozsáhlé balneo pro potřeby procedur. Všechny hotely nabízejí více typů pobytových balíčků od lázeňských pobytu až po kratší víkendové pobyty.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace