Lázně Jeseník - wellness pobyty, víkendové pobyty

Lázně Jeseník, nacházející se na severozápadním okraji města Jeseník, jsou od 19. století navštěvovány hojným počtem návštěvníků, ať už pacientů, rekreantů nebo těch, kteří se zajímají o jejich bohatou historii. Za svou existenci a pozdější proslulost vděčí Priessnitzovy léčebné lázně Vincenzi Priessnitzovi.

Lázně disponují mimořádně příznivými klimatickými podmínkami a jedinečným výhledem na Hrubý Jeseník. Asi by jste nečekali, že i romantické pobyty v místních lázních mohou být krásným zážitkem. Lázně Jeseník se proslavily hlavně díky Priessnitzovým léčebným metodám, které jsou používány dodnes. Čeká Vás zde ale také mnoho moderních postupů a procedur. Wellness Jeseníky je ideálním skloubením tradice, moderních metod a nádherné přírody. Odpočinku se tak dostane nejenom vašemu tělu, ale také duši. Přijeďte si odpočinout od každodenních starostí a vyberte si jeden z nezapomenutelných pobytů v této krásné a velmi žádané lokalitě.

Zvolte cenu

od 4 590 Kč do 12 790

Zvolte počet dní

Strava

Součásti pobytu

Další služby

Zvolte typ

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace