Lázně Lednice - lázeňské pobyty, wellness pobyty

Zvolte cenu

od 2 590 Kč do 17 640

Zvolte počet dní

Strava

Součásti pobytu

Další služby

Zvolte typ

Léčebné lázně Lednice se nacházejí na jižní Moravě v srdci Lednicko-valtického areálu. Využívají účinky jedinečné přírodní jodobromové minerální vody, která blahodárně působí na pohybový a oběhový systém, na neurologické nemoci, ale i na gynekologické potíže a stavy po popáleninách.

Lednicko-Valtický areál patří k nejkrásnějším místům celé České republiky. Už to, že se nachází na seznamu UNESCO svědčí o jeho kouzlu a atraktivitě. Poznejte kouzelné prostředí tohoto místa a vydejte se na wellness do Lednice. Čekají na Vás příjemné procedury, luxusní hotely i mnoho vyžití v areálu i jeho okolí. Blahodárné účinky léčivého pramenu pomohou Vašemu tělu a nádherné prostředí pomůže odpočinout i Vaší duši. Vybírat můžete z nabídky dvou sousedících hotelů a to Lázeňského domu Perla***s a Spa Resortu Lednice ****. Oba dva hotely disponují vlastním bazénem a balneo centrem, takže o Vás bude velice dobře postaráno. Předností obou hotelů je místo, na kterém se nachází a to přímo u nově vzniklé lázeňské kolonády s parkem a lavičkami v klidné části města. V lázních Lednice můžete strávit příjemný wellness pobyt stejně tak jako lázeňský nebo víkendový pobyt.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace