Lázně Ostrožská Nová Ves - lázeňské pobyty, wellness pobyty

Sirnaté lázně Ostrožská Nová Ves se stoletou tradicí a příjemnou rodinnou atmosférou leží v srdci Moravského Slovácka. Ostrožská Nová Ves leží v rovinaté krajině, obklopené z jedné strany hřebenem Bílých Karpat, z druhé Chřibami. Zpříjemněte si svůj pobyt v sirnatých lázních a navštivte kraj bohatý na historické, kulturní i turistické zajímavosti.

Moravský kraj je proslulý bohatým folklórem, vinicemi a četnými vinnými sklepy i historickými památkami. Místní lázně jsou jedny z menších, ale to určitě nemá vliv na služby. Hlavní lázeňský dům a přilehlé vily Vlasta a Šárka nabízí ubytování v moderních komfortních pokojích s nadstandarním vybavením. Lázně splňují přísné certifikované hodnocení 3*, ale dle našich zkušeností by si klidně mohli troufnout na 4*. Procedury, wellness, stravování nebo třeba bazén, to vše je zde na vysoké úrovni. V lázních si určitě užijete lázeňský pobyt k Vaší spokojenosti.

Zvolte cenu

od 12 040 Kč do 15 190

Zvolte počet dní

Strava

Součásti pobytu

Další služby

Zvolte typ

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace