Lázně Ostrožská Nová Ves - lázeňské pobyty, wellness pobyty

Zvolte cenu

od 14 210 Kč do 18 060

Zvolte počet dní

Strava

Součásti pobytu

Další služby

Zvolte typ

Sirnaté lázně Ostrožská Nová Ves se stoletou tradicí a příjemnou rodinnou atmosférou leží v srdci Moravského Slovácka. Ostrožská Nová Ves leží v rovinaté krajině, obklopené z jedné strany hřebenem Bílých Karpat, z druhé Chřibami. Zpříjemněte si svůj pobyt v sirnatých lázních a navštivte kraj bohatý na historické, kulturní i turistické zajímavosti.

Moravský kraj je proslulý bohatým folklórem, vinicemi a četnými vinnými sklepy i historickými památkami. Místní lázně jsou jedny z menších, ale to určitě nemá vliv na služby. Hlavní lázeňský dům a přilehlé vily Vlasta a Šárka nabízí ubytování v moderních komfortních pokojích s nadstandarním vybavením. Lázně splňují přísné certifikované hodnocení 3*, ale dle našich zkušeností by si klidně mohli troufnout na 4*. Procedury, wellness, stravování nebo třeba bazén, to vše je zde na vysoké úrovni. V lázních si určitě užijete lázeňský pobyt k Vaší spokojenosti.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace