Lázně Poděbrady - wellness pobyty, lázeňské pobyty

Zvolte cenu

od 3 490 Kč do 25 640

Zvolte počet dní

Strava

Součásti pobytu

Další služby

Zvolte typ

Díky úspěšnému lázeňství, bohatému kulturnímu, společenskému a sportovnímu životu a navíc krásnému přírodnímu prostředí se staly lázně Poděbrady vyhledávaným letoviskem, kde se zdraví nejen navrací, ale kde je možné ho i preventivní léčbou utužit a zde i příjemně relaxovat. Přijeďte se o tom přesvědčit i Vy!

Lázně Poděbrady jsou vyhledávaným místem nejenom tuzemskými, ale i zahraničními návštěvníky. Je to především díky tradičním lázním, které mají jeden z nejznámějších pramenů u nás. Vydejte se sem na léčebné procedury, nebo jen na krátší relaxační pobyt a poznejte krásu města při příjemných procházkách. Poděbrady jsou skvělou volbou pro chvíle aktivního i pasivního odpočinku. Vybírat můžete z celé řady hotelů, ať už z klasických lázeňských jako hotel Zimní lázně, Libuše, tak z luxusních typu Spa hotel Felicitas, Zámeček, Libenský nebo Bellevue - Tlapák. Většina hotelů je umístěna přímo na lázeňské kolánadě, takže si místní atmosféry maximálně užijete. Poděbrady byly, jsou a asi i vždy budou právem jedny z nejvíce navštěvovaných lázní. Lázeňské a wellness pobyty jsou zde díky své pověsti vyhlášené.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace