Luhačovice - wellness pobyty, lázeňské pobyty

Luhačovice jsou největší moravské lázně, které vděčí za svůj věhlas léčivým minerálním pramenům, které můžete ochutnat na místní kolonádě. Určitě nejznámější ze 6-ti přírodnách pramenů je Vincentka, která se také jako jediná stáčí do lahví a proto si ji můžete kdekoliv koupit a oživit vzpomínky na krásnou dovolenou.

Přírodní prameny jsou využívány k léčebným účelům lázeňskými hotely, které mají většinou přiveden svůj zdroj přímo do prostoru balnea. Desítky takových pramenů jsou v okolí lázní navrtány a jsou následně využívány ke koupelím. Lázně Luhačovice nejsou jen o koupelích a inhalacíh, ale v lázních je poskytována celá škála procedur, masáže, zábaly atd. Do lázní se nejezdí pouze na lázeňské pobyty, ale také za odpočinkem a relaxem. Luhačovický lázeňský park a kolonáda jsou krásné reprezentativní místa, kde můžete posedávat, usrkávat prameny a nechat se vtáhnout do lázeňské atmosféry. V lázních Luhačovice se nachází bezpočet kaváren, restaurací, curkáren...stejně hodně zde naleznete hotelů, všech typů, od běžných až po ty nejluxusnější.

Zvolte cenu

od 3 400 Kč do 21 805

Zvolte počet dní

Strava

Součásti pobytu

Další služby

Zvolte typ

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace