Spa Resort Libverda - lázeňské pobyty, relaxační pobyty

Zvolte cenu

od 3 915 Kč do 15 058

Zvolte počet dní

Strava

Součásti pobytu

Další služby

Zvolte typ

Spa Resort Libverda leží na severu Čech ve stejnojmenné obci v údolí Jizerských hor. Resort je obklopen lesy a lázeňské budovy jsou umístěny v krásném vzrostlém parku, kde najdete klid k odpočinku. Hlavním a největším lázeňským hotelem je Nový dům.

V Lázeňském hotelu Nový dům je umístěna centrální recepce, je zde většina ubytovací kapacity lázní, nebo třeba vyhlídková terasa v posledním patře. Pro všechny hotelové hosty je zajištěno stravování v restauraci Ostrava, která je jen malý kousek od hlavní budovy. Některé procedury jsou poskytovány přímo v hotelu,  na jiné se dochází do sousedících balneo provozů. Další možností ubytování je Villa Friedland, kde jsou pokoje stylově zařízené. Okolí lázní je zajímavé a vybízí k výletům, navštívít můžete např. Obří sud, Ještěd, Liberec, nebo zámek s hradem ve Frýdlantu. Pokud se Vám nechce nikam mimo lázeňský areál, užijete si odpočinek přímo v lázních, jelikož park je ucelený a nevede přes něj komunikace, vjezd je povolen pouze hostům. V Libverdě se léčí nemoci pohybového aparátu, srdce a krevního oběhu, stejně tak ale můžete do lázní vyrazit na wellness pobyt, nebo víkend.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace