Termální lázně Velké Losiny - lázeňské pobyty, relaxační pobyty

Zvolte cenu

od 2 900 Kč do 17 850

Zvolte počet dní

Strava

Součásti pobytu

Další služby

Zvolte typ

Termální lázně Velké Losiny najdete v podhůří Jeseníků a patří k nejznámějším moravským lázním. Lázně jsou známe především díky léčivým termálním pramenům, které mají teplotu 36°C a jsou využívány při koupelích, kdy se zde léčí nemoci pohybového ústroji a nervové potíže. 

Místní lázně jsou se přizpůsobují moderním trendům za přispění tradice místních léčebných procedur. Ubytování je zde možné zajistit v Lázeňském hotelu Eliška, kde je nastaven vysoký standard služeb na úrovni 4*. Pokoje jsou krásné, prostorné, výborně zařízené. Hotelová restaurace se specializuje na regionální kuchyni. Procedury jsou zajišťovány přímo v hotelu a termální bazén je přístupný také z hotelu, zkrátka nikam není potřeba docházet. Další možností je pobyt ve Wellness hotelu Diana, který je umístěn u lesa v klidné části města. I zde je možné využívat komfort služeb pod jednou střechou, ubytování, restauace, bazén s wellness i procedury probíhají přímo v místě. Pokud se rozhodnete pro wellness pobyt v Termálních lázních Velké Losiny určitě byste neměli opomenout návštěvu jedinečného Termálního parku Velké Losiny. Jedná se o komplex, který nemá v tuzemsku konkurenci. Jsou zde jak vodní atrakce, tak hlavně devět různých termálních bazénů. 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace