Wellness hotel Diana***superior, Velké Losiny

Zvolte cenu

od 3 600 Kč do 10 250

Zvolte počet dní

Strava

Součásti pobytu

Další služby

Zvolte typ

Zvolte lokalitu

se nachází nedaleko lázeňského městečka Velké Losiny, na okraji lesa s nádherným výhledem na oboru s daňky a Jeseníky. Hotel je součástí Termálních lázní Velké Losiny, do kterých se dostanete příjemnou procházkou lesem a lázeňským parkem dlouhou 1,5 km. Hotel zajišťuje také transfer do lázní a zpět.

Komfortní ubytování Wellness hotel Diana v Jeseníkách

Nabízíme ubytování v 53 elegantních pokojích kategorie superior s možností přístupu na internet. Část pokojů je situována na jih s výhledem na lázeňské městečko a Jeseníky a z části pokojů vidíte do lesů a na oboru s daňky. V roce 2011 Wellness hotel Diana získal certifikát kvality pro kategorii hotel třídu superior ****.

Restaurace s vyhlášenou kuchyní

Stravování - snídaně formou bufetu, obědy a večeře formou tříchodového menu, ovocné a zeleninové saláty, ovoce. Hotel nabízí domácí i zahraniční kuchyni, gurmánské akce a různé speciality pod dohledem šéfkuchaře hotelu Václava Kukuly. Příjemné prostředí restaurace, vynikající kuchyně, milý a ochotný personál se stanou gastronomickým zážitkem. Ochutnejte vynikající kuchyni v restauraci Wellness hotelu Diana Velké Losiny.

Wellness centrum

Hotel mohou navštívit hosté z blízkého okolí Velkých Losin i hosté, kteří přijeli do Jeseníků na dovolenou a chtějí využít širokou nabídku wellness a relaxačních služeb hotelu - bazén s whirlpoolem, koupele, sauna, squash, fitness, stolní tenis, masáže, kosmetika, denní wellness bar.

 

Věříme, že Wellness hotel Diana Vám nabídne pohodlí, komfort a kvalitní profesionální služby.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace