Hotel Ostrov

19. 2. 2024

Zažijte ničím nerušený wellness pobyt.

“Luxus na konci světa“

Hotel Ostrov je luxusní čtyřhvězdičkový hotel v srdci krásné přírody skalnaté oblasti Tiské stěny, nedaleko Ostrova u Tisé. Je obklopen pískovcovými skalami, lesem a přilehlým rybníkem. Pro lepší přiblížení můžeme uvést, že leží v Českém Švýcarsku, cca. 20 km od Ústí nad Labem, či kousek od Děčína. Hned na začátku se sluší zmínit, že na hotelu si klienti užívají skutečného relaxu a klidu, jelikož zde není signál mobilních operátorů. Hotel má proto výborné předpoklady pro ničím nerušený wellness víkendový pobyt.

Hote Ostrov - bazén

Nadstandardní útulné pokoje s jedinečným výhledem do krajiny

Pro hotelové hosty je k dispozici celkem 31 pokojů a apartmánů různých velikostí ve dvou kategoriích, standard a deluxe. Všechny pokoje jsou bezbariérové, samozřejmě nekuřácké a mají úžasný výhled do krajiny. Moderní sociální zařízení je samozřejmostí, na menších pokojích jsou koupelny se sprchovým koutem, pokoje vyšší kategorie a apartmány mají prostornější koupelny s vanou. Bez rozdílu typu je ve standardu na pokoji LED HD televize se satelitním příjmem, fén, minibar a set pro přípravu čaje s kávou. Pro klienty vyžadující velkorysé prostory jsou na všech apartmánech navíc balkony. I když v hotelu nepřijmete signál operátora, je v něm ve všech prostorách wifi internetové připojení. K dispozici je výtah a zaparkovat můžete zdarma před hotelem.

Hotel Ostrov - pokoje

Relaxovat ve wellness lze po celý den

V ceně všech pobytových balíčků je volný vstup do wellness centra po celý den. Využít je možné krytý bazén, který má celou jednu stěnu prosklenou a to navozuje propojení s přírodou a také nádherný výhled. Relaxovat dále lze ve vířivce, finské sauně a parní sauně. V ceně wellness pobytů je zpravidla masáž a koupel, nicméně i tak je možné přiobjednat další procedury z ceníku wellness služeb hotelového balnea. Doporučit můžeme reflexní masáž zad a šíje, baňkování, nebo uvolňující koupele, pro náročné i masáž Dornovou metodou.

Hotel Ostrov - wellness centrum

Chuťové buňky si zde úžívají jak se patří

Není náhodou, že hosté, kteří zde již jednou strávili víkendový pobyt, nebo delší wellness pobyt, se často a rádi vrací. Jedním z důvodů je ten, že v hotelu Ostrov je vyhlášená restaurace s jedinečným sezónním menu specialit. Majitelé si zakládají na čerstvých ingrediencích v nejlepší kvalitě. Výsledný efekt je poté znatelný a stravování je zde zážitkem. Vybrat si je možné z českých a mezinárodních specialit i v bezlepkové variantě. Stejně jako z celého hotelu, je i z restaurace úžasný výhled do krajiny.

Hotel Ostrov - restaurace

Ideální výchozí bod pro aktivní strávení wellness víkendu

Hotel Ostrov má skvělou pozici pro turistiku, horolezectví, lyžování a jízdu na kole. Největším lákadlem je národní park České Švýcarsko se sklaními útvary. Minout byste neměli Pravčickou bránu, největší stolovou horu na našem území, Děčínský Sněžník. Za návštěvu stojí i zoologická zahrada v Děčíně a zámeček Sokolí hnízdo. Vyžití je zde skutečně spoustu a to nejen ve formě wellness aktivit.

Zpět

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace