Víkendové pobyty

Zvolte cenu

od 2 300 Kč do 11 670

Zvolte počet dní

Strava

Součásti pobytu

Další služby

Zvolte lokalitu

Víkendové pobyty - odpočiňte si ve dvou

Máte za sebou perný pracovní týden? A s partnerem jste se pořádně neviděli? Vyzkoušejte víkendové pobyty. Nestojí mnoho, protože hotely je nabízejí se slevou a můžete být spolu celé dva dny. Nejen, že budete mít konečně čas na sebe, ale díky různým nabídkám můžete pobyt spojit s lázeňskou nebo wellness péčí.

Uvidíte, jak nadchnete partnera či partnerku, když si bude moci zvolit jeden z četných druhů masáží a večer si dát dobrou večeři. Oba budete odpočatí a uvolnění a celou noc budete mít pro sebe. Víkendové pobyty jsou ideální příležitosti, jak upevnit vztah a přinést do něho trochu romantiky. 

Víkendové pobyty a wellness péče

Víkendové pobyty jsou většinou spojeny s lázeňskou či wellness péčí.  Uvidíte, že budete spokojeni po profesionální masáži nebo po lázeňské proceduře. Máte konečně šanci si pořádně odpočinout. Masáže těla, koupel či olejové zábaly pomohou vašemu tělu odstranit rychle toxiny a zlepší vaši psychiku. A to všechno v pohodlném prostředí hotelu.  V naší nabídce je více než 170 hotelů z celé České republiky. Jsou v lázeňských nebo turisticky atraktivních oblastech a součástí víkendových pobytů jsou relaxační procedury. Spojte víkend s romantikou i relaxací a uvidíte, jak se vrátíte do práce odpočatí.

Změna prostředí může posílit váš vztah

Když jste se silami na dně, nebo se váš vztah narušil, změňte prostředí. Vyberte si jeden z našich hotelů a strávíte tam pohodový víkend. Víkendové pobyty jsou oblíbené, protože nezaberou mnoho času, ale díky změně prostředí vám pomohou nabrat sílu. Nebo vyrazte na dámskou jízdu. Vyberte si všechny procedury, na které nemáte v každodenním shonu čas. Dopřejte si masáž nebo bylinkovou koupel. Vyzkoušejte medový zábal. Ještě jste o něm neslyšeli? Tak to je příležitost poznat jeho účinky. Víkendové pobyty můžete strávit nedaleko bydliště nebo i v jiném kraji. Uvidíte, jak vám změna prostředí pomůže.

O víkendu zažijete perličkovou koupel nebo masáž lávovými kameny

A co vás čeká, když si u nás vyberete víkendové pobyty? Wellness péče je někdy velmi rozmanitá, takže vám zabere ze dne hodně času. O víkendu budete mít ale času dost. Vyberte si z různých masáží. Chcete klasickou švédskou masáž, aroma masáž nebo reflexní masáž chodidel? Stále oblíbenější je thajská masáž nebo masáže lávovými kameny. Ale víkendové pobyty - to jsou i různé koupele a zábaly. Obvyklé jsou perličkové koupele, ale také koupele s různými přísadami - bylinkami a minerály. A po procedurách si užijte příjemný večer a noc.  Podívejte se i na relaxační pobyty.  

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace