Hotel Zlatá Hvězda v Třeboni

29. 11. 2022

Kouzelné chvíle na jihu Čech

Vydejte se za památkami a přírodními krásami!

Jihočeský kraj je bohatý na zajímavá místa a krásná historická města. Jednou z nejoblíbenějších destinací, kterou zde můžete navštívit je turisticky oblíbené Třeboňsko. Chráněná oblast jejímž hlavním městem je Třeboň, je známa pro svou typickou přírodu plnou lesů, zvlněných horizontů a hustou sítí všudypřítomných rybníků. Město samotné je doslova historický skvost, což je ostatně vidět v každé jeho části. Dominantou města je náměstí plné původních měšťanských domů, které byly za staletí vystavěny od gotického po barokní styl a dnes jsou krásně zrekonstruované. Právě na náměstí v několika historických budovách funguje místní čtyřhvězdičkový Hotel Zlatá Hvězda, který je ideální volbou pro Váš víkendový pobyt, ale stejně tak i pro delší wellness pobyt. Silná stránka hotelu je vysoká úroveň poskytovaných služeb a dokonalá lokace v samotném centru města.

Hotel Zlatá Hvězda v Třeboni

Komfort na každém kroku

Interiéry hotelu jsou velmi vkusně provedené v renesančním stylu a jako celek působí příjemným a uhlazeným dojmem. Hotel Zlatá Hvězda je zcela bezbariérový a i přes nízký počet pater disponuje výtahem pro lepší dostupnost. Celková kapacita je 39 dvoulůžkových pokojů zaručující svým hostům maximální komfort. Hotel nabízí možnost výběru mezi standardními, superior a deluxe pokoji a také několika apartmány. Pokoje jsou klasicky vybaveny vlastním sociálním zařízením, satelitním televizorem, připojením k internetu a trezorem či barem. Pro zdejší velmi oblíbené romantické pobyty jsou rezervovány především pokoje superior, které nabízí výhled na náměstí. V hotelu Vás rádi za menší poplatek přivítají i se svým domácím mazlíčkem.

Hotel Zlatá Hvězda v Třeboni

Je libo rybí speciality?

Hotel Zlatá Hvězda se pyšní vlastním wellness centrem, kde se můžete v rámci pobytových balíčků zaslouženě oddávat relaxaci. Vybírat lze z široké škály pobytů, od víkendových či wellness pobytů na tři a čtyři noci až po lázeňské pobyty na sedm dní. Mimo zajímavé nabídky masáží můžete využít procedury, které čerpají z léčebné síly místní rašeliny a to při rašelinových koupelích či obkladech. Dále máte možnost se uvolnit ve vířivé vaně či prohřát svalstvo v infra a finské sauně. Další příjemná část pobytu Vás čeká v hotelové restauraci Zdejší kuchyně, kde se mísí tradiční místní pokrmy s moderními postupy, které tak dávají vzniknout něčemu výjimečnému. A jelikož se hotel Zlatá Hvězda nachází v Třeboni, podávají se zde samozřejmě i vyhlášené rybí speciality jako jsou zdejší kapr či candát. V letních měsících je k dispozici letní zahrádka s výhledem na třeboňské náměstí.

Hotel Zlatá Hvězda v Třeboni

Romantická atmosféra

Velice komfortní ubytování v doprovodu služeb na nejvyšší možné úrovní, a aby to nebylo málo, tak s výtečnou gastronomií. To je jen malý vyčet toho co Vás v hotelu Zlatá Hvězda čeká. Ovšem i mimo něj o Vás bude v Třeboni dobře postaráno a proto si wellness pobyt patřičně užijete. Třeboň, jak je dobře známo, je velmi oblíbenou destinací v rámci celé České republiky a to především díky impozantním památkám i přírodním krásám. Určitě nesmíte vynechat návštěvu zdejší dominanty a to renesančního zámku, který podtrhuje romantickou atmosféru celého města. Dalším zajímavým místem je nedaleký rybník Svět, který je jen pár stovek metrů od hotelu. Okolí Třeboně je protkáno spoustou rybníků, které jsou propojeny turistickými stezkami, na své si zde tedy přijdou i milovníci lehké turistiky a je už jen na Vás zda zvolíte cestu po svých či na kole. Ted už jen stačí zvolit ten správný pobyt a vyrazit!

Zpět

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace