Spa hotel Lanterna

17. 10. 2022

Luxusní zážitek plný Valašské pohostinnosti

Jeden z nejvyhledávanějších hotelů v celých Beskydech

Jen pár kilometrů od slovenských hranic v malebném údolí obce Velké Karlovice se nachází oáza klidu nesoucí jméno Spa Hotel Lanterna, který je mimo jiné součástí velmi oblíbeného Resortu Valachy. Velké Karlovice jsou ukázkovou Valašskou dědinou se vším co k tomuto kraji patří, nalezneme tu pastviny plné ovcí, horská stavení, ale především nedotčenou beskydskou přírodu, která svým návštěvníkům nabízí nekonečné možnosti k turistice a dalším radovánkám. Spa Hotel Lanterna je vyhledávanou destinací náročnějších hostů, kteří si potrpí na ničím nerušenou atmosféru, osobní přístup, hotelové služby na té nejvyšší úrovni a především dokonalou relaxaci. Hotel byl vystavěn stranou od frekventovaných turistických stezek kvůli snaze o dosažení co největšího pohodlí hostů, avšak přesto v dostatečné blízkosti k jejich pohodlnému využívání.

Spa hotel Lanterna - wellness

Luxusní ubytování a vyhlášená gastronomie

Čtyřhvězdičkový Spa hotel Lanterna nabízí svým hostům komfortní ubytování ve 49 luxusních pokojích s celkovou kapacitou 98 lůžek. Lze vybírat z kategorií Standard, Suite a pro nejnáročnější jsou připraveny pokoje Suite Spa. Dvoulůžkové apartmány disponují vířivou vanou, krbem a jsou tak ideální volbou pro romantické pobyty. Standardní pokoje, kde jsou ubytováváni hosté v rámci pobytových balíčků, jsou vybaveny velkým manželským lůžkem, luxusní koupelnou a například LCD televizorem se satelitními programy. S kvalitním ubytováním jde ruku v ruce výborná gastronomie a na ni mohu být v hotelu náležitě pyšní. Zdejší kuchyně je totiž vyhlášená široko daleko a u mnohých hostů je tím pravým důvodem jejich návštěvy. V hotelu nalezneme dvě restaurace, kterými jsou restaurace & café lanterna a poté restaurace vyhlídka. Po výborné večeři zajisté uvítáte možnost posezení v luxusním hotelovém cocktail baru.

Spa hotel Lanterna - masáže

Relaxace na prvním místě!

Po komfortním ubytování, luxusní gastronomii můžete očekávat stejně vysoce nastavenou laťku i v hotelovém L - Spa relaxačním centru. Je to klidné místo s uklidňující atmosférou, kde zapomenete na všudypřítomný stres a shon dnešní uspěchané doby. L - Spa centrum nalezneme na více než 250 m² ve dvou podlažích. Hotelový hosté sem mají v rámci pobytových balíčků volný vstup po celou dobu jejich pobytu. Je jim zde k dispozici krytý bazén vyhřívaný na příjemných 29°, whirlpool se slanou vodou, finská sauna s ochlazovacím jezírkem a možností relaxace na venkovní terase. Hosté Spa hotelu Lanterna mají také možnost neomezeného vstupu do wellnessu v hotelu Horal, který je vzdálen cca 3,5 km, k přesunu jím slouží bezplatný shuttle bus mezi oběma hotely. Zde se hosté mohou těšit na termální bazény a saunový svět, ve kterém se pořádají saunové rituály.

Spa hotel Lanterna - relaxační zóna

Aktivity a kultura v okolí hotelu

Pevně věříme, že pobyt ve Spa Hotelu Lanterna si užije naprosto každý, ale jak je to s volným časem a aktivitami mimo hotel? Troufáme si říct, Velké Karlovice uspokojí takřka každého, vyznavači aktivního odpočinku ocení okolní přírodu s bohatou sítí dobře značených turistických stezek. Na své si přijdou i milovníci golfu, u Hotelu Horal se nachází 9-ti jamkové golfové hřiště. V hotelu je také možná úschova Vašeho kola či lyží. V zimním období jsou kolem hotelu upravené bežecké tratě či na protějším svahu sjezdovka ve Ski areálu Razula. Velké Karlovice ale pořádají i různé kulturní akce, jako je například známý a velmi oblíbený Gastrofestival či každoroční Týden kultury na Valašsku. Teď už je to jen na Vás zda se pro Spa Hotel Lanterna rozhodnete, my ho vřele doporučujeme.

Zpět

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace