Sport & Relax centrum Benešov

23. 7. 2022

Za aktivním odpočinkem do Posázaví

Výborná dostupnost z Prahy

Ve vzdálenosti necelých 50 kilometrů od Prahy v okrajové části Benešova se nalézá Sport & Relax Hotel, taktéž znám jako S-centrum. Již z názvu můžeme očekávat dokonalé podmínky pro aktivní odpočinek. Hotel je ideálním místem pro dámskou jízdu, víkend s přáteli nebo pro romantický pobyt se svým nejbližším. Nabízí komfortní ubytování v útulných pokojích, výbornou italskou kuchyni a decentní hotelové wellness centrum. Avšak jestli je něco, čím se hotel může opravdu pyšnit, je to opravdu široká nabídka nejrůznějších sportovišť, tenisem počínaje a beach volejbalem konče a mohli bychom ještě dlouho pokračovat. Je zde opravdu mnoho možností jak si svůj relaxační pobyt zpříjemnit, v útrobách hotelu se také nachází profesionální bowlingová dráha! To své si zde najde opravdu každý.

Sport & Relax hotel v Benešově

Klidné prostředí bez zbytečného ruchu

Co se týče velikosti, tak se svými 24 pokoji s celkovou kapacitou 53 osob se jedná spíše o menší hotel, což může být vítáno, nebude docházet k časté obsazenosti sportovišť a zvýšené hlučnosti v prostorách hotelu. Pokoje jsou funkčně zařízené a vybavené dle tříhvězdičkového standardu, některé z nich s možností balkónu. Samozřejmostí je pro hotelové hosty parkování zdarma a 24-hodinová recepce. Zmíněná sportoviště, můžete v hotelu využít k hraní tenisu, badmintonu, beach volejbalu a také stolnímu tenisu s fotbalem. Nechybí zde posilovna s tělocvičnou na pilates, aerobic a jógu. U všech sportovišť se jedná o nové a moderní prostory.

Sport & Relax hotel v Benešově

Relaxace x Gastronomie

V rámci jednotlivých pobytových balíčků, které Sport & Relax hotel nabízí máte na všechny sportoviště volný vstup. A co by mělo následovat po sportu? Správně, je to důkladná regenerace. Té se můžete oddávat v hotelovém wellness centru, kde je Vám plně k dispozici finská a parní sauna. V sauně krásně zrelaxujete a prohřejete své svaly. Součástí wellnessu je také masážní whirlpool a možnost využití služeb hotelové masérky. V letních měsících jistě uvítáte venkovní bazén. Na své si přijdou i chuťové pohárky a to v hotelové restauraci Grosso. Ta se specializuje na italskou kuchyní a můžete se zde těšit na domácí pastu, výbornou pizzu z pravé pece a to vše je možné si vychutnat na hotelové venkovní terase.

Sport & Relax hotel v Benešově - wellness centrum

Okolí Benešova

No a pokud Vám během wellness pobytu zbyde trochu toho volného času a nebudete jej chtít trávit zavření ve Sport & Relax hotelu, tak Benešov a přilehlé okolí Vám toho má také dosti co nabídnout. V samotném Benešově se nachází romantický zámek s krásnými zahradami a okolními parky, dále je tu k vidění městské centrum s náměstím a jeho historickými budovami nebo nedaleké golfové hřiště. Jak samotný hotel, tak město Benešov toho nabízí opravdu mnoho a je jen na Vás, co si zvolíte a jak si svůj pobyt užijete! My pevně věříme, že budete odjíždět spokojeni.

Zpět

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace